Мер Вінниці відзначив кращих викладачів Національної академії Нацгвардії України

Мер Вінниці відзначив кращих викладачів Національної академії Нацгвардії України

17:17 26.03.2024

До 10-ї річниці Національної гвардії України Вінницький міський голова Сергій Моргунов відзначив одних із кращих викладачів Національної академії Національної гвардії України.

Від імені територіальної громади Сергій Моргунов подякував усій Національній гвардії України за десять років захисту нашої країни. Він відзначив важливість навчального закладу у підготовці кадрових спеціалістів, які сьогодні мужньо протистоять ворогу.

Випускники закладу гідно несуть службу на передовій та у гарячих точках, патрулюють та оберігають критично важливі об’єкти, збивають ворожі "шахеди", боронять країну від рашистської навали. Наша громада пишається своїми Захисниками та Захисницями. Як і курсантами Академії, патріотичними хлопцями і дівчатами, які у розпал бойових дій зробили свідомий вибір та обрали військову справу, - зауважив міський голова.

Мер Вінниці відзначив кращих викладачів Національної академії Нацгвардії України

Сергій Моргунов відзначив важливість роботи викладацького складу, які виховують та навчають гідне патріотичне молоде покоління.

Серед нагороджених:

  • підполковник Ангеліна Верба,
  • капітан Олександр Щербачук,
  • старший лейтенант Ростислав Лисенко,
  • старший лейтенант Денис Цвіркун,
  • старший лейтенант Анастасія Овчіннікова,
  • остання - і сама випускниця Національної академії НГУ. Нині працює заступником начальника курсу № 1 гуманітарного факультету.

У мої обов'язки входить забезпечення навчального процесу, слідкування за дотриманням розпорядку дня курсантів і тим, щоб вони якісно засвоювали навчальний матеріал, - говорить Анастасія Овчіннікова.

Мер Вінниці відзначив кращих викладачів Національної академії Нацгвардії України

За словами заступника начальника Національної академії Національної гвардії України Олександра Загребельного викладання в умовах повномасштабного вторгнення відрізняється від того, що було до 2022 року.

Умови війни весь час змінюються. Навіть у порівнянні з 2022 роком - противник діє зовсім інакше. Тому нам потрібно бути гнучкими, бути творчими. Якщо ми не будемо кожен раз додавати щось нове у наші дії, зокрема тактичні, - то може не бути результату. Тому починаючи з індивідуальної, і закінчуючи груповою підготовкою - звісно що є зміни в підготовці кадрів відповідно до умов сьогодення, - підсумовує заступник начальника Національної академії Національної гвардії України Олександр Загребельний.

Нагадаємо, до професійного дня заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук разом із заступником начальника Національної академії Національної гвардії України Олександром Загребельним відзначили одних із кращих випускників Національної академії Національної гвардії України.

Читайте також

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Діти вінницьких нацгвардійців напередодні Дня батька виготовили подарунки для своїх татусів
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Нацгвардійці тренувались застосовувати гранатомети та вдосконалювали вміння, необхідні для штурму
Детальніше
Вадим Міщенко попри нестерпний біль від хвороби виготовляє бліндажні свічки для Нацгвардії
Детальніше
Історії побратимів, визволення Києва: у Вінниці військовий презентував книгу на реальних подій
Детальніше