Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Вінниця отримала нагороду OGP Local Innovation Awards"
15 грудня Вінниця отримала нагороду світового рівня від Партнерства "Відкритий Уряд" OGP Local Innovation Awards. Переможців конкурсу оголосили під час Всесвітнього Саміту OGP у столиці Південної Кореї – Сеулі.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Престижну нагороду OGP Local Innovation Awards надають за інновації в розвитку відкритого врядування і трансформаційні ініціативи на місцевому рівні.
Ми приєдналися до програми "Відкритий Уряд – місцевий рівень" у рамках міжнародної Ініціативи "Відкритий Уряд" лише минулого року. Але вже розробили План дій з впровадження Ініціативи та представили на міжнародний конкурс свій проєкт, - каже міський голова Сергій Моргунов.
![Вінниця отримала нагороду OGP Local Innovation Awards](/sites/default/files/styles/compressor/1734x976/inline-images/vinnicya-otrimala-nagorodu-ogp-local-innovation-awards-1.jpg?itok=zONnP6vb)
Ідею зі створення мережі Офісів взаємодії відзначило журі OGP. Мета цього проєкту - інтегрувати приєднані території завдяки посиленню участі мешканців у прийнятті рішень та формуванню відчуття спільної громади.
![Вінниця отримала нагороду OGP Local Innovation Awards](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/vinnicya-otrimala-nagorodu-ogp-local-innovation-awards-4.jpg?itok=m_ltd1kK)
Загалом на конкурсі розглядали 36 місцевих ініціатив від громад з Європи, Америки, Азії, Африки.
Ініціатива "Відкритий Уряд" – це всесвітня мережа, яка об'єднує країни та міста, які прагнуть розвивати відкрите врядування. І ми раді, що Вінниця визнана світовою спільнотою як прогресивна громада, - зазначив міський голова Сергій Моргунов.
![Вінниця отримала нагороду OGP Local Innovation Awards](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/vinnicya-otrimala-nagorodu-ogp-local-innovation-awards-2.jpg?itok=O2RWcBE-)
Нагадаємо, 7 грудня Вінниця отримала офіційний статус ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей та молоді". Вінниця однією з перших в Україні отримала це звання.