резерв

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "У Вінниці створюють місцевий матеріальний резерв"

14:51 25.03.2022

Вінницька міська рада створює місцевий матеріальний резерв, щоб мати необхідні ресурси для забезпечення громади в умовах воєнного часу. Таке рішення сьогодні, 24 березня, підтримали депутати міської ради під час сесії.

Матеріальний резерв важливий для формування запасів продуктів першої необхідності та забезпечення продовольчої безпеки. Мова йде про такі продукти, як борошно, олія, сіль, вода, цукор, крупи та макарони, м’ясо глибокого замороження, м’ясні та рибні консерви.

Підтримка переселенців, нашої армії, забезпечення життєдіяльності міста – це достатньо великий ресурс на сьогоднішній день. Тільки на формування стратегічних запасів ми вже витратили близько 15 мільйонів гривень. Закуповували воду, сіль, борошно, крупи, макарони, пальне тощо. Ми це робимо для того, щоб мати місячний запас продуктів харчування для територіальної громади Вінниці. Адже ми реально не знаємо, яка може бути ситуація в майбутньому. Нам важливо мати резерв для забезпечення кожної вінницької родини саме цими продуктами харчування. Тому ми витрачаємо бюджетні кошти на поповнення запасів, – каже міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 25 березня міський голова Сергій Моргунов спільно з головою обласної ради В’ячеславом Соколовим, підписали розпорядження про створення Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше