Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Цьогоріч у Вінниці оновили 11 вулиць у приватному секторі"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Цьогоріч у Вінниці оновили 11 вулиць у приватному секторі"

09:35 25.11.2021

Цьогоріч запланували провести капремонт на умовах співфінансування на десяти вулицях приватного сектору. Проте, завдяки зекономленим коштам, вдалось заасфальтувати дорогу ще на одній вулиці – Ціолковського. Тут роботи завершили 24 листопада.

Кожного року у Вінниці проводять певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Роботи проводять на умовах співфінансування. Така співпраця з мешканцями триває уже понад 10 років.

Вулиця Ціолковського на Кореї. Замість ґрунтової  – нова асфальтована дорога. Ще один приклад активності жителів приватного сектору. Люди вирішили робити ремонт на умовах дольової участі та отримали підтримку з бюджету. Перевагами муніципальної програми вони скористались не вперше: раніше каналізували свою вулицю. Коли мешканці долучаються до благоустрою – місто розвивається швидше, – повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Цьогоріч у Вінниці оновили 11 вулиць у приватному секторі"

Як розповів директор департаменту комунального господарства міської ради Юрій Семенюк, дорогу на вулиці Ціолковського відремонтували на всій протяжності – 420 метрів. Тут насипали щебінь, "підняли" люки, а днями завершили асфальтування.  

З початку року оновили 11 вулиць в різних мікрорайонах. Зручно і гарно - кажуть люди. Важливо планувати і втілювати зміни разом з вінничанами – незалежно від того, де вони живуть: у середмісті чи на околиці. Це один з головних принципів нашої Стратегії 3.0, – зазначив Сергій Моргунов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Цьогоріч у Вінниці оновили 11 вулиць у приватному секторі"

У цьому році першою на умовах дольової участі з мешканцями заасфальтували вулицю Юрія Курія, що в районі олійножирового комбінату. Майже 1000 квадратних метрів новенького асфальту поклали під час капітального ремонту Пластового тупика на Старому місті.

Відремонтували й ділянку вулиці Квітучої. Раніше тут була дорога зі щебеню та відсіву. Також зробили ремонт на вулицях Гагаріна, Суворова, Юрія Смірнова, Івана Огієнка, Тракторній, Пирогова, — інформує Вінницька міська рада.

Нагадаємо, у Вінниці ремонтують дорогу у приватному секторі Ціолковського, в районі Корея. 70% вартості будівництва фінансує Вінницька міська рада. Роботи вже майже завершені.
 

Читайте також

Майбутнє українських міст вирішували у Франції мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Майбутнє українських міст вирішували у Франції: мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Детальніше
Голос міст у порядку денному G7 як Вінниця представляє свій досвід стійкості на престижному саміті у Франції
Голос міст у порядку денному G7: як Вінниця представляє свій досвід стійкості на престижному саміті у Франції
Детальніше
Голос українських громад почують лідери G7 підсумки першого дня саміту мерів у Нансі
Голос українських громад почують лідери G7: підсумки першого дня саміту мерів у Нансі
Детальніше
Новий асфальт замість ям на яких ділянках Вінниччини зараз працюють дорожники
Новий асфальт замість ям: на яких ділянках Вінниччини зараз працюють дорожники
Детальніше
У Вінниці готують до реєстрації новий комунальний заклад дошкільної освіти
У Вінниці готують до реєстрації новий комунальний заклад дошкільної освіти
Детальніше
Дрони, генератори та допомога дітям на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Дрони, генератори та допомога дітям: на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Детальніше