Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував польським містам Ополе та Познань за допомогу

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Сьогодні 78-річниця звільнення Вінниці від нацистів"

10:17 20.03.2022

974 дні наше рідне місто перебувало в окупації. Скільки болю принесла Друга світова... Скільки сили і доблесті проявили наші люди! Сьогодні зло знову наступає на Україну. Але як здолали нацистів, так буде і з рашистами. Ми єдині і сильні. Ми все переборемо і ми переможемо!

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Ніколи знову" після Другої світової говорили всі. В Україні. В росії. В Європі та усьому світі. Сьогодні, 20 березня 2022 року, "Ніколи знову" не пролунає у черговий раз. Поки що. Рашистський ворог забрав у нас таку можливість, танками увірвавшись в мирне життя мільйонів українців. Перевернувши життя вінничан. Зараз нам як ніколи потрібне відчуття опори та надії. Ми черпаємо їх у кожній спокійній ночі у Вінниці, у посмішці рідних та близьких. Ми черпаємо їх в історіях людей, мужність і стійкість яких надихає і через 78 років. Їхні нащадки сьогодні борються за перемогу. Пам'ятаймо про це. Замість "Ніколи знову" сьогодні ми скажемо "Переможемо знову!", - наголосив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Польща однією з перших закликала підтримати вступ України до Європейського Союзу. З Польщі постійно приходять гуманітарні вантажі. Польща приймає українців, яких рашисти вигнали з рідного дому. 

Читайте також

Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше