Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам
Сьогодні, 9 вересня, у хабі «Місто змістів» в черговий раз відзначили вінницьких волонтерів. Їм вручили подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, а також – книги «Вінниця. Історія іншого часу». Міський голова Сергій Моргунов подякував представникам волонтерських організацій за самовіддану працю у такий складний час.
Вінницькі волонтери щоденно працюють задля перемоги. Вони займаються пошиттям бронежилетів, транспортують вантажі для забезпечення ЗСУ, закуповують автомобілі для військових, купують технічні прилади та медикаменти тощо.
![Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам](/sites/default/files/styles/compressor/2600x1734/inline-images/mer-vinnici-sergiy-morgunov-podyakuvav-volonteram-3.jpg?itok=6YotxPGW)
Очільник громади Сергій Моргунов зазначив, що волонтери щодня роблять внесок у збереження суверенітету, зміцнення держави та наближення Перемоги.
Здається, що для цих людей немає нічого неможливого. Волонтери. Цим сказане все. Вами пишається наша громада. Ви є патріотами свого міста та своєї країни. Вам вдячні тисячі людей – які вчасно отримали таку потрібну допомогу: наші захисники, мешканці інших міст і сіл, які тікали від бомбардувань, вінничани, які потрапили в скруту, - каже міський голова Сергій Моргунов.
Серед інших волонтерів сьогодні відзначили й Олену Чорнобривенко. Вона з перших днів війни займалась організацією волонтерського центру на базі Центру реабілітації «Гармонія», забезпечуючи потреби внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю.
Нагорода, яку я сьогодні отримала – не моя особиста, а великої кількості людей, які працювали над створенням волонтерського центру, – каже Олена Чорнобривенко. – Вважаю, що волонтерство – це можливість долучитись до наближення перемоги. Я, наприклад, не можу піти воювати, але дуже хочеться допомагати своїй країні.
![Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам](/sites/default/files/styles/compressor/6000x4000/inline-images/mer-vinnici-sergiy-morgunov-podyakuvav-volonteram-2.jpg?itok=Cwcmpgms)
Відзначили сьогодні й волонтера Олександра Царевського.
Ми максимально намагаємось використовувати фінансову допомогу з з-за кордону, та використовувати ці гроші тут, в Україні. Ми закуповуємо автомобілі для військових, споряджаємо їх усім необхідним та відправляємо на фронт. Наразі ми домовляємось за генератори, - говорить Олександр Царевський.
У надзвичайно складний період саме волонтерський рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе розв'язання нагальних питань.
Нагадаємо, з початку повномасштабної війни росії проти України у Вінниці надають психологічну допомогу вінничанам та людям, які евакуюються з регіонів, де ведуться активні бойові дії.