Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам

21:03 09.09.2022

Сьогодні, 9 вересня, у хабі «Місто змістів» в черговий раз відзначили вінницьких волонтерів. Їм вручили подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, а також – книги «Вінниця. Історія іншого часу». Міський голова Сергій Моргунов подякував представникам волонтерських організацій за самовіддану працю у такий складний час.

Вінницькі волонтери щоденно працюють задля перемоги. Вони займаються пошиттям бронежилетів, транспортують вантажі для забезпечення ЗСУ, закуповують автомобілі для військових, купують технічні прилади та медикаменти тощо.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам

Очільник громади Сергій Моргунов зазначив, що волонтери щодня роблять внесок у збереження суверенітету, зміцнення держави та наближення Перемоги. 

Здається, що для цих людей немає нічого неможливого. Волонтери. Цим сказане все. Вами пишається наша громада. Ви є патріотами свого міста та своєї країни. Вам вдячні тисячі людей – які вчасно отримали таку потрібну допомогу: наші захисники, мешканці інших міст і сіл, які тікали від бомбардувань, вінничани, які потрапили в скруту, - каже міський голова Сергій Моргунов.

Серед інших волонтерів сьогодні відзначили й Олену Чорнобривенко. Вона з перших днів війни займалась організацією волонтерського центру на базі Центру реабілітації «Гармонія», забезпечуючи потреби внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю.

Нагорода, яку я сьогодні отримала – не моя особиста, а великої кількості людей, які працювали над створенням волонтерського центру, – каже Олена Чорнобривенко. – Вважаю, що волонтерство – це можливість долучитись до наближення перемоги. Я, наприклад, не можу піти воювати, але дуже хочеться допомагати своїй країні.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував волонтерам

Відзначили сьогодні й волонтера Олександра Царевського. 

Ми максимально намагаємось використовувати фінансову допомогу з з-за кордону, та використовувати ці гроші тут, в Україні. Ми закуповуємо автомобілі для військових, споряджаємо їх усім необхідним та відправляємо на фронт. Наразі ми домовляємось за генератори, - говорить Олександр Царевський.

У надзвичайно складний період саме волонтерський рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе розв'язання нагальних питань.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни росії проти України у Вінниці надають психологічну допомогу вінничанам та людям, які евакуюються з регіонів, де ведуться активні бойові дії. 

Читайте також

У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінницький осередок Veteran Hub допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
У Вінницько-Хутірському окрузі започаткував роботу простір для освіти та розвитку молоді
Детальніше