Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

17:01 17.06.2022
51

Сьогодні, 17 червня, у Вінниці відбулось чергове засідання Ради підприємців при міському голові. Серед запрошених були представники міської влади та бізнесу. Обговорювали питання релокації виробництв з гарячих точок, гуманітарну допомогу для військових, переселенців та міст, які постраждали внаслідок війни, окреслили також подальші дії в умовах воєнного стану.

Зокрема, Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував підприємцям за їхню роботу та вручив спеціальні відзнаки. Він зазначив, що велику роль в консолідації територіальної громади міста Вінниці відіграли саме представники бізнесу.

Ми й досі вчимося жити й працювати в умовах воєнного стану. Велику роль в консолідації територіальної громади міста Вінниці відіграли підприємці. В перші дні ми зверталися саме до них по допомогу з різними питаннями - дрова, блоки, логістика, харчування територіальної оборони та біженців, ночівля для ВПО. За цей період кожен когось прийняв - це і є елемент патріотизму та того, що дало можливість українському народу достойно зустріти ворога. Втім, підприємці також допомагають нашим захисникам з амуніцією, спорядженнями тощо, - сказав Сергій Моргунов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

Міський голова також додав, що завдяки тому, що вінницькі підприємці своєчасно сплачували податки, вдалось дещо стримати падіння по надходженнях до міського бюджету.

За рахунок цього ми можемо забезпечити належну роботу інфраструктури та транспорту, підтримувати територіальну оборону та ті військові частини, які дислокуються у Вінницькій області та сьогодні воюють на Сході та Півдні країни. Ця синергія та взаємодія допомогла нам достойно прийняти всі виклики війни. Дякую за те, що підтримали релокацію підприємств із міст, де точаться активні бойові дії. За те, що з розумінням та співчуттям поставилися до людських трагедій. Бо все, що відбувається - це не просто статистика. За всіма цифрами є реальні людські обличчя, людські життя. Вінниця завжди була містом позитивних та усміхнених людей, зараз Вінниця - місто сильних духом людей і тих, хто може згуртуватися перед зовнішньою загрозою, - наголосив Сергій Моргунов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

Дев’ятьох підприємців сьогодні відзначили за особливий внесок у зміцнення громади та допомогу країні.

Всі вони отримали подяку від міського голови, а саме:

  • Генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Аграна Фрут Україна" Петро Мисливий;
  • Директор товариства з обмеженою відповідальністю "Фруктона-ВН" Костянтин Кузьменко;
  • Співвласник товариства з обмеженою відповідальністю "Солодка Мрія-Вінниця" Олександр Побережний;
  • Директор товариства з обмеженою відповідальністю "Атілан" Олександр Алексішін;
  • Директор товариства з обмеженою відповідальністю "ВВК ГРУП" Олександр Кузнєцов;
  • Директор товариства з обмеженою відповідальністю "М’ясний дім ПЛЮС" Руслан Бевз;
  • Фізична особа-підприємець Володимир Дячун;
  • Директор товариства з обмеженою відповідальністю "Вінницябуд" Карло Гігінеішвілі;
  • Співзасновник товариства з обмеженою відповідальністю "Несс Груп" Юрій Таранюк.
Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

Ще дві подяки від виконуючого обов'язки директора Державного агентства України з управління зоною відчуження Володимира Калачика отримали міський голова Сергій Моргунов та його заступник Андрій Очеретний. Володимир Калачик зазначив, що внаслідок російської окупації Чорнобиля, зона відчуження та місцева інфраструктура зазнала значних руйнувань та знищення.

Я вперше туди прибув 7 квітня і застав жахливу картину. Всюди сліди мародерств та пограбувань усієї матеріально-технічної бази, яка створювалася роками. Після звільнення території, завдяки нашим військам ЗСУ, нам потрібно було відновлювати діяльність, щоб підтримувати зону відчуження в належному стані. Перше, чим ми зайнялися - почали шукати шляхи для забезпечення матеріально-технічної бази, щоб персонал мав можливість працювати в безпечних умовах. На наше звернення одними з перших відреагували саме Вінницька міськрада та волонтери з благодійного фонду "Подільська громада". Ми просили про допомогу в розмірі понад п'ять млн грн. Саме за рахунок цієї допомоги було забезпечене не лише лікування та харчування наших працівників, представників ЗСУ та тероборони, які залучені до захисту зони відчуження, але і відновлення інфраструктури. Від себе особисто та від колективу, що налічує 1500 людей, дякую Вінницькому міському голові Сергію Моргунову, його заступнику Андрію Очеретному, - сказав Володимир Калачик.

Нагадаємо, станом на 17 червня кількість релокованих підприємств у Вінниці збільшилась до 27, з них 24 уже працюють. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.

Embedded thumbnail for Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував місцевим підприємцям за співпрацю

Читайте також

На Вінниччині вирощують равликів для європейських гурманів
На Вінниччині вирощують равликів для європейських гурманів
Детальніше
«PV.Cіч» вінницькі розробники створили автономну сонячну зарядну станцію
«PV.Cіч»: вінницькі розробники створили автономну сонячну зарядну станцію
Детальніше
Сімейний бізнес з турботою та любов'ю
Сімейний бізнес з турботою та любов'ю
Детальніше
Об'єднуємося задля відбудови країни
Об'єднуємося задля відбудови країни
Детальніше
У Вінницю з гарячих точок переїхало 30 підприємств та 38 ФОПів
У Вінницю з гарячих точок переїхали 30 підприємств та 38 ФОПів
Детальніше
Як живе бізнес у Вінницькій територіальній громаді під час війни
Як живе бізнес у Вінницькій територіальній громаді під час війни
Детальніше