Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував містянам, які прихистили переселенців

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував містянам, які прихистили переселенців

12:04 30.03.2022

Вінниця і далі приймає внутрішньо переміщених осіб. У місті вже офіційно зареєструвалися 7314 людей, які виїхали з територій, де відбуваються бойові дії, повідомив міський голова. Він додав, що їм допомагають з розселенням та найпершими потребами.

Необхідні продукти, речі, медикаменти родини можуть отримати у Міському центрі надання гуманітарної допомоги, який працює щодня.

Вдячний кожному вінничанину, який прихистив у себе переселенців. Держава передбачила механізм підтримки для таких людей. Також чимало вінничан готові запропонувати житло, в якому не живуть самі. Але перед заселенням приміщення потрібно привести в порядок, - наголосив Сергій Моргунов.

Можна звертатись до міської ради, яка у співпраці з благодійними фондами допоможе безкоштовно підготувати його до здачі та застрахувати (довідки за телефонами: (0432) 695-595, (068) 408-7347, (093) 533-12-07).

Впевнений, що завдяки спільним зусиллям ми можемо допомогти багатьом людям. Сильна громада проявляється не тільки у тому, як справляється з викликами, а і у ставленні до тих, хто потребує підтримки. Дякую за вашу чуйність та толерантність. Все буде Україна! - говорить Сергій Моргунов.

Нагадаємо, за попередню добу 29 березня у Вінницькій області транзитом розмістили понад тисячу осіб, з них: 725 людей з числа маломобільних груп населення, та 457 дітей.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше