Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

09:39 26.03.2022

Мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у телеграм подякував нацгвардійцям.

Національна гвардія народилася в історичний момент для країни - березень 2014. Тоді бійці стали на захист східних кордонів від російської агресії. Сьогодні - мужньо протистоять ворогу, який розгорнув повномасштабну війну, - написав у своєму телеграм-каналі міський голова.

Він підкреслив, що для вінничан гвардійці - справжні герої, якими пишаються і у яких вірять. А їх щоденна служба - це спокій і порядок у місті, міцна оборона країни.

Ваш патріотизм і сила духу наближають Перемогу. Дякую кожному нацгвардійцю за службу народу України! Ви - сила, яку не здолати, - переконаний Сергій Моргунов.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше