Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

09:39 26.03.2022

Мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у телеграм подякував нацгвардійцям.

Національна гвардія народилася в історичний момент для країни - березень 2014. Тоді бійці стали на захист східних кордонів від російської агресії. Сьогодні - мужньо протистоять ворогу, який розгорнув повномасштабну війну, - написав у своєму телеграм-каналі міський голова.

Він підкреслив, що для вінничан гвардійці - справжні герої, якими пишаються і у яких вірять. А їх щоденна служба - це спокій і порядок у місті, міцна оборона країни.

Ваш патріотизм і сила духу наближають Перемогу. Дякую кожному нацгвардійцю за службу народу України! Ви - сила, яку не здолати, - переконаний Сергій Моргунов.

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Military Day у Вінниці діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Military Day у Вінниці: діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше
Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше