Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

09:39 26.03.2022

Мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у телеграм подякував нацгвардійцям.

Національна гвардія народилася в історичний момент для країни - березень 2014. Тоді бійці стали на захист східних кордонів від російської агресії. Сьогодні - мужньо протистоять ворогу, який розгорнув повномасштабну війну, - написав у своєму телеграм-каналі міський голова.

Він підкреслив, що для вінничан гвардійці - справжні герої, якими пишаються і у яких вірять. А їх щоденна служба - це спокій і порядок у місті, міцна оборона країни.

Ваш патріотизм і сила духу наближають Перемогу. Дякую кожному нацгвардійцю за службу народу України! Ви - сила, яку не здолати, - переконаний Сергій Моргунов.

Читайте також

Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі як пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі: пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше