Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

09:39 26.03.2022

Мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у телеграм подякував нацгвардійцям.

Національна гвардія народилася в історичний момент для країни - березень 2014. Тоді бійці стали на захист східних кордонів від російської агресії. Сьогодні - мужньо протистоять ворогу, який розгорнув повномасштабну війну, - написав у своєму телеграм-каналі міський голова.

Він підкреслив, що для вінничан гвардійці - справжні герої, якими пишаються і у яких вірять. А їх щоденна служба - це спокій і порядок у місті, міцна оборона країни.

Ваш патріотизм і сила духу наближають Перемогу. Дякую кожному нацгвардійцю за службу народу України! Ви - сила, яку не здолати, - переконаний Сергій Моргунов.

Читайте також

День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
Детальніше
На Вінниччині відкрили ще одну Алею Слави — вшанували пам'ять 84 захисників Вороновицької громади
На Вінниччині відкрили ще одну Алею Слави — вшанували пам'ять 84 захисників Вороновицької громади
Детальніше
У Вінниці до Дня батька — акція нагадування про полонених і зниклих безвісти захисників
У Вінниці до Дня батька — акція нагадування про полонених і зниклих безвісти захисників
Детальніше
Ворожа атака на Вінниччині постраждали два будинки, автомобілі та будинок культури
Ворожа атака на Вінниччині: пошкоджені два будинки, авто та будинок культури
Детальніше