Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував вінницьким нацгвардійцям

09:39 26.03.2022

Мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у телеграм подякував нацгвардійцям.

Національна гвардія народилася в історичний момент для країни - березень 2014. Тоді бійці стали на захист східних кордонів від російської агресії. Сьогодні - мужньо протистоять ворогу, який розгорнув повномасштабну війну, - написав у своєму телеграм-каналі міський голова.

Він підкреслив, що для вінничан гвардійці - справжні герої, якими пишаються і у яких вірять. А їх щоденна служба - це спокій і порядок у місті, міцна оборона країни.

Ваш патріотизм і сила духу наближають Перемогу. Дякую кожному нацгвардійцю за службу народу України! Ви - сила, яку не здолати, - переконаний Сергій Моргунов.

Читайте також

Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше