Мер Вінниці Сергій Моргунов підбив підсумки тижня, що минув

Мер Вінниці Сергій Моргунов підбив підсумки тижня, що минув

09:41 09.05.2022

Головні підсумки тижня, що минув, в гуманітарному, бізнесовому плані, а також у плані відновлення історичної справедливості Вінницький міський голова Сергій Моргунов підбив на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі.

Наразі він повідомив, що з Вінниці відправили гуманітарні вантажі у понад 30 громад Вінниччини та інших регіонів – Харківщини, Київщини, Миколаївщини. Це продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни. Допомогу також отримують переселенці та медичні заклади у нашому місті. А загалом за офіційними даними Вінниця прихистила вже 36,4 тис. переміщених осіб.

Наші соцслужби продовжують надавати продуктові набори вінничанам, які особливо потребують зараз підтримки. Передусім це багатодітні родини, люди з інвалідністю, одинокі пенсіонери. Передали вже понад три тисячі пакунків, - зазначив очільник громади.

Також збільшилась кількість муніципальних чергових садочків до 11 (№№ 3, 7, 19, 25, 31, 30, 61, 10, 38, 26, ДНЗ "Лісова казка" у Писарівці). У місті також працюють ще два дошкільні заклади – державний (№39) і приватний ("Бейбі бест").

Щодо економічного фронту, то і тут маємо гарну новину, зазначив Сергій Моргунов. Вінницьке підприємство "Авіс" знову розпочало розливати соняшникову олію у ПЕТ-пляшки через сім років перерви. Для цього спільним зусиллями налагодили постачання сировини та тари.

Водночас підтримується і релокований бізнес. Вже восьме підприємство з Маріуполя переїжджає до Вінниці. Загалом громада прийняла 17 компаній, - зазначив очільник міста.

Також тиждень позначився і вагомою подією з деколонізації міста: з площі Європейської прибрали радянський пам’ятник, який символізував "преемственность поколений борцов за власть Советов".Тим, хто прагне знати більше Сергій Моргунов порадив переглянути цікаву історичну розвідку від команди Музею Вінниці про те, як паркова зона у центрі міста перетворилась у меморіальне місце і чому без більшовицької пропаганди не обійшлося.

Стоїмо! Йдемо до нашої перемоги! Все буде Україна! - наголосив міський голова.

Нагадаємо, після семи років перерви вінницьке підприємство "Авіс" знову почало розлив пресованої соняшникової олії в ПЕТ-пляшки.

Читайте також

Як міжнародні організації допомагають переселенцям, які зупинились у Вінницькій громаді
Міжнародні організації допомагають переселенцям, які зупинились у Вінницькій громаді
Детальніше
На приміських територіях Вінницької громади намолотили 8,5 тонн збіжжя
На приміських територіях Вінницької громади намолотили 8,5 тонн збіжжя
Детальніше
У Вінниці збільшать кількість аварійних бригад, щоб швидше ліквідовувати взимку аварії на мережах
У Вінниці збільшать кількість бригад, щоб швидше ліквідовувати аварії на мережах
Детальніше
Благодійники з США передали Вінниці авто “швидкої” та медикаменти
Благодійники з США передали Вінниці авто “швидкої” та медикаменти
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов привітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ
Мер Вінниці Сергій Моргунов: привітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ
Детальніше
Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн
Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн
Детальніше