Мер Вінниці Сергій Моргунов: очікую, що новий склад Ради підприємців буде ефективним

Мер Вінниці Сергій Моргунов: очікую, що новий склад Ради підприємців буде ефективним

13:04 14.04.2021
196

Відбулось 1-ше установче засідання Ради підприємців в новому складі. До неї увійшли як представники малого та середнього бізнесу, так і великих промислових підприємств міста...

Про це 14 квітня поінформував на офіційному аккаунті у Фейсбук мер Вінниці Сергій Моргунов.

Мені також дуже імпонує, що вони представляють абсолютно різні сфери: індустрію гостинності, будівництво, медичний напрямок, харчову промисловість, машинобудування та інші. Також дуже важливо, що серед членів Ради є люди, які представляють різні громадські організації, бізнес-асоціації та спілки вінницьких підприємців, - пише мер.

Мер Вінниці Сергій Моргунов: очікую, що новий склад Ради підприємців буде ефективним

Попередній склад Ради підприємців напрацював 20 проєктів рішень міської ради для розвитку і підтримки бізнесу у Вінницькій громаді, активно долучався до розробки економічної частини антикризової програми "Вінничани важливі" та Стратегії розвитку "Вінниця 3.0". 

До речі, багато сьогоднішніх учасників засідання так само активно брали участь  у цій роботі. Очікую, що і зараз діяльність Ради буде такою ж ефективною та конструктивною із професійними дискусіями в колі фахівців та пошуком і напрацюванням спільних рішень із бізнесом щодо нових імпульсів розвитку економіки в місті. І в тому числі в умовах викликів пандемії, - додає міський голова.

Серед пріоритетних завдань на найближчу перспективу – активізація розвитку промисловості в нашій громаді і зокрема 3-х індустріальних парків, реконструкція злітної смуги аеропорту та приміщення аеровокзалу, створення Центру підтримки бізнесу, налагодження комунікації представників бізнес-середовища Вінниці з їх колегами з міст-побратимів, підвищення ефективності вінницького мікро-, малого і середнього бізнесу тощо.  

Також сьогодні обрано співголову Ради підприємців за пропозиціями самих представників бізнесу. Ним став директор ТОВ "Зодчий" Тарас Ковальчук. Бажаю усім успіхів і сподіваюсь на конструктивну співпрацю! - пише Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Сергій Моргунов: Співпраця Вінниці з французьким Діжоном виходить на новий етап.

Читайте також
У Вінниці за програмою співфінансування з мешканцями заасфальтували вулицю Юрія Курія
Детальніше
Сергій Моргунов: Вінницька громада буде працювати, щоб отримати найвищу Європейську Почесну Відзнаку
Детальніше
У Вінниці відкрили пам'ятну дошку Віталію Газінському - засновнику хору "Вінниця"
Детальніше
Мер Маріуполя Вадим Бойченко: Вінницький індустріальний парк – це серйозний прорив
Детальніше
Перший в Україні: на базі вінницької школи відкриють "Офіс поліцейського"
Детальніше
Вадим Бойченко: Вінницький досвід трансформуємо у наші результати
Детальніше