Майже три сотні вінничан лікуються від COVID-19 у стаціонарах медзакладів

Майже три сотні вінничан лікуються від COVID-19 у стаціонарах медзакладів

15:45 09.10.2020

На стаціонарному лікуванні з COVID-19  та підозрою перебуває 297 вінничан: 232 пацієнта знаходяться МКЛ №1, 59 людей в МКЛ №3.

На амбулаторному лікуванні  знаходиться 989 пацієнтів.

За весь період епідемії в місті померло 57 людей.

Кількість хворих зростає, тому у місті продовжують розгортати додаткові ліжка для лікування хворих на COVID-19.

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше