Mavic 3T, тепловізори, зарядні станції та прожектори передали з Вінниці на фронт

Mavic 3T, тепловізори, зарядні станції та прожектори передали з Вінниці на фронт

11:07 08.04.2024

Для бійців ще чотирьох військових частин Вінницька міська рада разом з громадою та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передала чергову допомогу. Цього разу – сім Mavic 3T, сім тепловізорів, п’ять зарядних станцій Bandera Power та два прожектори.

Частина обладнання поїде разом із хлопцями на передову на східний напрямок. Інше обладнання буде допоміжним для захисників, що полюють на повітряні засоби, якими противник атакує українське небо.

Неодноразово Вінницька міська рада допомагала нашій частині. Перед цим ми також отримали прожектори. батареї для мобільних вогневих груп. За допомогою попередньо переданого обладнання, а саме прожектора, наша мобільна вогнева група вже знищила безпілотний літальний апарат. Цього разу ми отримали, зокрема, Mavic 3T. Він дозволить навіть у нічний час забезпечити безпеку нашого особового складу, – говорить військовослужбовець однієї з військових частин.

Mavic 3T, тепловізори, зарядні станції та прожектори передали з Вінниці на фронт

Допомога українським військовим – залишається пріоритетним напрямом для роботи Вінницької громади, говорить секретар міської ради Павло Яблонський.

Сьогодні наша команда, разом з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом та всіма вінничанами передала українським захисникам чергову допомогу. Загалом ми допомагаємо в тій чи іншій формі понад 30 військовим частинам та формуванням. І ця допомога буде лише посилюватися, враховуючи наші повноваження в межах чинного законодавства, – говорить Павло Яблонський.

Безпека та оборона

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, ще вісім дронів-камікадзе передала Калинівська міська рада українським захисникам для підсилення їх боєздатності. Комплектуючі для дронів придбали коштом співробітників апарату міської ради та освітян.

Читайте також

Пошкоджені будинки і постраждалі мешканці: в Жмеринці розбирають завали після падіння ворожого дрона
Детальніше
Ще дві військові частини отримали техніку від Вінницької громади та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу
Детальніше
У вінницькому ліцеї провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
Детальніше
Для дітей Захисників та переселенців у Вінниці влаштували зустріч з представниками бізнесу
Детальніше
У Калинівку "на щиті" повертається нацгвардієць Олександр Гаврилюк
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше