Малюків з Вінницького центру соціально-психологічної реабілітації познайомили з Подільським Чарівником
Для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували святкову подорож до садиби Подільського Чарівника.
Про це 3 січня поінформували у Вінницькій обласній військовій адміністрації.
Для вихованців закладу підготували розважальну програму. Зокрема, вони взяли участь у цікавому майстер-класі – розмалювали сніговичків з імбирного печива, а також отримали святкові подарунки, - йдеться у повідомленні.
На завершення юним мандрівникам провели екскурсію туристичною родзинкою Вінниччини – Подільським зоопарком. Там діти мали змогу побачити справжніх улюбленців казок, екзотичних тварин і птахів.
![Малюків з Вінницького центру соціально-психологічної реабілітації познайомили з Подільським Чарівником](/sites/default/files/styles/compressor/1152x864/inline-images/malyukiv-z-vinnickogo-centru-socialno-psikhologichnoi-reabilitacii-poznayomili-z-podilskim-charivnikom.jpg?itok=Z-uOMIzK)
Нагадаємо, на території Подільського зоопарку розпочала роботу різдвяно-новорічна програма у Садибі Подільського чарівника. Заходи відбуватимуться під патронатом голови обласної ради Вячеслава Соколового.