Маленьких вінничан запрошують до гуртків "Посмішка"

Маленьких вінничан запрошують до гуртків "Посмішка"

16:11 18.06.2021

У двох  мікрорайонах Вінниці, а саме в Сабарові та Пирогово, працюють гуртки активного відпочинку "Посмішка". Розваги для малечі організовують представники комунального закладу "Вінницький міський клуб". Зараз триває перша зміна, проте вже можна записатись на другу, яка стартує на початку липня.

Похід в 3-D кінотеатр, мотузкове містечко, пікнік на Вишенському озері, весела дружня компанія та нові знайомства чекають на маленьких вінничан у гуртках  активного відпочинку "Дитяче містечко "Посмішка". Гуртки діють у мікрорайоні Сабарів (вул. Черняховського, 74) та мікрорайоні Пирогово (вул. Пирогова, 348).

Керівниця гуртка в Пирогово Наталя Третякова розповіла про дозвілля юних вінничан у "Дитячому містечку".

Ми проводимо активні ігри на свіжому повітрі, розвиваючі творчі заняття. Днями наші вихованці побували у мотузковому містечку, плануємо відвідати 3-D кінотеатр, – каже Наталя Третякова.

Директорка КЗ "Вінницький міський клуб" Ольга Ящук говорить, зараз у гуртках закінчується перша зміна.

Друга зміна стартує на початку липня. Бажаючі вже можуть записувати своїх діток до нас за телефонами: 096-326-22-50 та 097-673-46-45, – зазначила Ольга Ящук.

Заняття з дітками в гуртках проходять з вівторка по суботу з 10:00 до 14:00 з дотриманням карантинних обмежень.

Нагадаємо, У Вінниці розпочали роботу пришкільні табори

Читайте також

Після аварії у Жмеринському районі госпіталізували п'ятирічну дитину
Після аварії у Жмеринському районі госпіталізували п'ятирічну дитину
Детальніше
Партнерські стосунки та відповідальне батьківство новий курс для вінницьких чоловіків
Партнерські стосунки та відповідальне батьківство: новий курс для вінницьких чоловіків
Детальніше
Вінничан запрошують на безкоштовний сімейний велодень у центральному парку міста
Вінничан запрошують на безкоштовний сімейний велодень у центральному парку міста
Детальніше
За пів року на Вінниччині сталося дев'ять ДТП за участю електросамокатів
За пів року на Вінниччині сталося дев'ять ДТП за участю електросамокатів
Детальніше
У Вінницькому районі затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
На Вінниччині затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
Детальніше
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву пішла з дому і не повернулась
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву: пішла з дому і не повернулась
Детальніше