Лікарні міста повертаються до звичного режиму роботи

Лікарні міста повертаються до звичного режиму роботи

21:01 15.06.2021

Лікарні міста, переформатовані під ковідні, повертаються до звичного режиму роботи. Відділення для своїх профільних пацієнток вже відкрив пологовий будинок №1.

Нагадаємо, Вінниччина виділяє 2,8 млн грн на обладнання для лікарень.

Embedded thumbnail for Лікарні міста повертаються до звичного режиму роботи

Читайте також

Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних що зміниться для пацієнтів
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних: що зміниться для пацієнтів
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше