«Критикуєш – пропонуй». Команда міської ради запрошує малий та середній бізнес долучитись до опитування 

«Критикуєш – пропонуй». В мерії готують нову програму підтримки вінницьких підприємців

15:37 16.09.2020

Опитування є анонімним. Анкету адресували вінницьким підприємцям, спілкам, а також бізнес-асоціаціям. 

Пройти опитування можна на сайті. В анкеті є запитання про вплив карантину на підприємства, а також перелік пропозицій щодо вибору тем та спікерів на майбутніх семінарах для підтримки бізнесу. 

Ми запитали в них, яка їм потрібна підтримка від міської ради, щоб в подальшому орієнтуватись і коригувати нашу політику. Зокрема ця інформація буде використана при підготовці нової програми підтримки на 21-23 роки, — розповів директор Департаменту економіки і інвестицій міськради Максим Мартьянов.

Наразі понад тисячу адресатів отримали анкети від департаменту економіки та інвестицій

Наразі понад тисячу адресатів отримали анкети від департаменту економіки та інвестицій. Результати опитування будуть розміщені на офіційному сайті міськради. Подібне дослідження вже принесло свої плоди в минулому році. 

Це анкетування дало змогу нам побачити ті больові точки, які є у бізнесу, і ми могли вчасно скорегувати наш план дій по програмі підтримки малого та середнього підприємництва, — підкреслив директор Департаменту економіки і інвестицій міськради Максим Мартьянов.

 

Embedded thumbnail for «Критикуєш – пропонуй». В мерії готують нову програму підтримки вінницьких підприємців

Читайте також

У Вінницькій міськраді перевірили роботу департаментів та відділів
У Вінницькій міськраді перевірили роботу департаментів та відділів
Детальніше
Вінничан запрошують долучитися до опитування щодо впорядкування паркування
Вінничан запрошують долучитися до опитування щодо впорядкування паркування
Детальніше
ДТП поменшало від початку року вінницькі патрульні опрацювали понад 22 тис. викликів
ДТП поменшало: від початку року вінницькі патрульні опрацювали понад 22 тис. викликів
Детальніше
Вінничан запрошують долучитися до опитування для вдосконалення системи міської мобільності
Вінничан запрошують долучитися до опитування для вдосконалення системи міської мобільності
Детальніше
Ветеран відкрив у Вінниці реабілітаційний центр для тварин
Ветеран відкрив у Вінниці реабілітаційний центр для тварин
Детальніше
Вінницька міськрада підписала договір про співпрацю з одним із державних банків
Вінницька міськрада підписала договір про співпрацю з державним банком
Детальніше