Комунальні служби Вінниці продовжують чистити дороги у приватному секторі

Комунальні служби Вінниці продовжують чистити дороги у приватному секторі

14:38 16.01.2024

У Вінницькій територіальній громаді продовжує працювати снігоприбиральна техніка. Після головних магістралей комунальники перейшли до роботи на вулицях, провулках, тупиках приватного сектору, а також – у старостинських округах Вінницької міської громади.

Як повідомили в Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця, відповідно до графіків, складених квартальними комітетами, на дорогах приватного сектору працюють грейдери та малогабаритна техніка. На важкодоступних ділянках застосовується ручне прибирання.

Згідно із Правилами благоустрою, про очистку територій на відстані 5 метрів від парканів будинковолодінь мають дбати самі мешканці. Крім того, до зимового прибирання зобов’язані долучатися й приватні підприємці, які здійснюють свою комерційну діяльність на території приватного сектору – вони мають дбати про належний стан територій поблизу їхніх закладів та установ, – зазначила голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук.

Комплекс безпекових заходів включає й обробку доріг протиожеледними засобами. Ще у листопаді квартальні комітати організували розвезення таких матеріалів на спуски і підйоми, які є на територіях з приватною забудовою. Вони є доступними для використання мешканцям.

Хочемо вкотре зауважити, що благоустрій міста – не лише справа комунальних чи шляхових служб, а й наша спільна відповідальність. У час, коли багато працівників комунальних підприємств стало на захист держави, маємо бути свідомими та готовими докласти власні зусилля для створення комфортних умов як для себе, так і тих, хто поруч: людей із інвалідністю, самотніх стареньких, дітей, – зауважила Наталія Панчук.

Триває прибирання від снігу доріг і в населених пунктах Вінницької міської територіальної громади.

У Десні, як зазначає староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач, із першого дня мобілізували зусилля для розчистки доріг. Зокрема, працівники КП «Вінницьке шляхове управління» прибрали магістральну вулицю, місцеве підприємство допомогло з розчисткою приватного сектору, а прибудинкової території – управлінська компанія «Київська».

Крім того, завдяки спонсорській допомозі місцевих підприємців, проведена розчистка тротуарів малогабаритною технікою, – розповіла Галина Обливач.

У Стадницькому окрузі, магістральні дороги також розчистили працівники КП «Вінницьке шляхове управління». 

Крім того, як зазначає староста Юлія Давидюк, до прибирання снігу на другорядних вулицях у селах Великі та Малі Крушлинці долучились і місцеві аграрії, а також депутат міської ради Віктор Мацера. Він же допоміг із цим у Гавришівці.

Комунальні служби Вінниці продовжують чистити дороги у приватному секторі

У Вінницько-Хутірському окрузі, каже староста Владислав Кривешко, основні артерії округу — магістральні дороги – приводить до ладу снігоочисна техніка.

Тротуари розчищають малагобаритною снігоприбиральною технікою та вручну комунальники. Другорядні вулиці прибирають силами мешканців та вуличних комітетів. У Писарівці та Щітках це питання взяв на себе депутат міської ради Дмитро Науменко, який зорганізував необхідну техніку.
 

Читайте також

Де лагодять водогони та електромережі у Вінниці 19 червня
Детальніше
У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
Комунальні служби разом з рятувальниками ліквідували наслідки негоди у Вінниці
Детальніше
Вінницькі газовики з початку року відпрацювали 7200 аварійних викликів
Детальніше
Стійкість інфраструктури міста під час війни: Вінниця готується до опалювального сезону
Детальніше