Колеги загиблого бійця КОРДу з Вінниці відвели його дочку у перший клас

Колеги загиблого бійця КОРДу з Вінниці відвели його дочку у перший клас

15:08 01.09.2023

Донька бійця КОРДу, який загинув захищаючи Україну, 1 вересня вперше пішла до школи. Не змогли пропустити тау важливу подію колеги загиблого спецпризначенця.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Алісочко, ось і настав твій перший День знань! Нехай він запам’ятається тобі посмішкою на обличчі, світлом в очах, яскравим сонцем у небі й новим етапом у твоєму житті. Хай навчання принесе тобі задоволення і щирих друзів. Сяй, маленька зірочко, підкорюй, досягай, а ми завжди будемо поруч! Знай, що батько тобою пишається, - йдеться у повідомленні.

Колеги загиблого бійця КОРДу з Вінниці відвели його дочку у перший класКолеги загиблого бійця КОРДу з Вінниці відвели його дочку у перший класКолеги загиблого бійця КОРДу з Вінниці відвели його дочку у перший клас

Начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко особисто привітав дівчинку - подарував квіти та портфелик, а також провів на перший у її житті урок.

Нагадаємо, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі поліцейського, сумлінне та бездоганне служіння, орденами "За мужність" ІІ та ІІІ ступеня посмертно нагороджено дев’ятьох бійців спецпідрозділу "КОРД", які загинули 22 травня минулого року під час ракетного обстрілу у Запорізькій області. Вони пішли у вічність захищаючи Україну.

Embedded thumbnail for Колеги загиблого бійця КОРДу з Вінниці відвели його дочку у перший клас

Читайте також

Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
67 учасників та 13 регіонів у Вінниці гартують нову еліту українського більярду
67 учасників та 13 регіонів: у Вінниці гартують нову еліту українського більярду
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше
На Вінниччині зник 16-річний хлопець: поліція просить допомоги в розшуку
Востаннє бачили біля «Епіцентру»: у передмісті Вінниці шукають зниклого підлітка
Детальніше
Замість стін притулку — тепло родини восьмирічна Богдана знайшла новий дім у Вінниці
Замість стін притулку — тепло родини: восьмирічна Богдана знайшла новий дім у Вінниці
Детальніше