“Клініка професора Сергієнка” — відновлює зір та повертає до активного життя

“Клініка професора Сергієнка” — відновлює зір та повертає до активного життя

16:45 04.10.2022

У нашому житті немає нічого важливішого за здоров'я. Поки здорові ми, наші діти та наші близькі, всі інші проблеми можна вирішити. Тому необхідно бути впевненим у тому, що лікарі, яким ми довіряємо найцінніше — справжні професіонали у своїй справі. Саме такі й працюють в офтальмологічній клініці професора Сергієнка.

Доктор медичних наук, професор, засновник клініки Андрій Сергієнко — людина непересічна, нащадок відомої медичної династії. Його батько — Микола Маркович Сергієнко — легенда української офтальмології. Шанований професор, президент Асоціації офтальмологів України, який аж до 2005 року обіймав посаду головного офтальмолога МОЗ України. Саме під його керівництвом колектив лікарів-новаторів застосовував нові підходи до лікування катаракти, короткозорості та глаукоми. Син пішов шляхом батька, щоправда, спеціалізацію обрав власну — операції на задньому відрізку ока.

Понад двадцять років Андрій Сергієнко відточував майстерність хірурга у найвідоміших офтальмологічних клініках. Практикувався в Україні та за кордоном. Аж поки у 2014 році не народилася ідея створення власної медичної клініки у Вінниці, де працюватимуть виключно талановиті однодумці, де пацієнти будуть абсолютно впевнені у тому, що їм допоможуть, де зосередяться всі ключові моменти світової медицини.

Такі професорські клініки за усіх часів і в будь-яких країнах цінуються на рівні справжнього національного надбання. Наша країна — не виняток. Високі технології, сучасне обладнання, а головне винятково висока кваліфікація фахівців — головні переваги “Офтальмологічної клініки професора Сергієнка” у лікуванні та відновленні зору.

“Клініка професора Сергієнка” — відновлює зір та повертає до активного життя

За штатним розкладом у цьому медичному центрі працює близько сорока талановитих співробітників. Усі лікарі — вищої категорії, є й кандидати наук. Турботливе плекання власних кадрів — один із головних принципів клініки. В кожному, хто нині веде прийом пацієнтів, професор Сергієнко свого часу особисто розгледів потужний потенціал і відданість професії. Сюди прийшли лікарі, які від самого початку були мотивовані працювати на благо вінничан. Вони встали пліч-о-пліч з професором, активно асистували йому, планомірно навчались, використовували кожну можливість поглибити свою майстерність. Нині кожен із них — загально визнаний непересічний експерт офтальмології, безмірно відданий своїй роботі, традиціям клініки та тому високому рівню, який свого часу задав її засновник.

“Офтальмологічна клініка професора Сергієнка” — перший приватний медичний центр, який від початку орієнтувався не на потік стандартних простих операцій. Тут розв’язують виняткові медичні задачі, які можна довірити не кожному лікарю. Зокрема, щодо лікування хронічних патологій, ускладнених супутніми захворюваннями. Коли хірург видаляє катаракту, він стовідсотково знає: після операції пацієнт прозріє. Але до клініки Сергієнка звертаються й пацієнти, яким жоден лікар не дасть гарантію, що вони будуть бачити — наприклад, хворі на діабет. У клініці Сергієнка не відступають, використовують весь арсенал доступних на сьогодні методів лікування, щоб допомогти таким людям.  

Пріоритетом клініки є пацієнт і його безпека, індивідуальний підхід і задоволення результатом лікування. Ось чому тут надають велике значення ретельному догляду за кожним відвідувачем — від першого візиту до остаточної перевірки зору. Під час обстеження оцінюють понад 120 діагностичних параметрів, враховуючи спосіб життя, характер професійної діяльності та звички, відповідно до реальних корекційних потреб. Щоб не допускати складних діагнозів, лікарі реагують оперативно на кожен симптом, чи особливість перебігу хвороби, пропонуючи понад двісті рішень, які поліпшують зір і відкривають нові можливості для роботи, спілкування, саморозвитку та відпочинку.

Мікрохірургія ока — безпосередня сфера діяльності клініки. Досвід лікарів, які тут працюють по-справжньому унікальний — він дозволяє повертати зір навіть після тривалої сліпоти. Якщо ж пацієнт має хронічні патології ока, йому можуть запропонувати малоінвазивні втручання. Наприклад, хірургію одного дня. В цьому випадку навіть пацієнт зі складною патологією після операції, не відчуваючи жодного дискомфорту, може спокійно повернутись додому. Дуже багато клінік, особливо державних, собі такого дозволити не можуть: після операцій там пацієнти лежать у стаціонарі по три-п'ять днів. А тут необхідність у стаціонарному нагляді відпадає, людина просто приходить на обстеження наступного дня.

Типовий пацієнт клініки — люди віком від 40-50 років із соматичною патологією. Відсотків 30-40 із них мають цукровий діабет. Відсотків 15-20 — ще й глаукому. Але жодних вікових обмежень для клініки не існує — оперують навіть 90-річних. Є й дитяче відділення — зазвичай, там лікують вроджені патології чи наслідки травм. 

Окремо відзначимо, що клініка враховує не тільки вікові особливості своїх пацієнтів, а і їхній матеріальний стан. Тут розуміють: люди звертаються до лікарів не з власної забаганки — їх у кабінет офтальмолога приводить хвороба. Тому максимально гнучко орієнтовані на всіх, хто потребує допомоги.

Наразі клініка Сергієнка відома не лише у Вінниці. Професіоналізм її фахівців, рівень технічної оснащеності та європейські протоколи у лікуванні захворювань ока високо цінують за межами регіону. Тож не дивно, що на операції з корекції зору до лікарів клініки їдуть із багатьох міст України. Інколи — як за останнім шансом, частіше — заради впевненості у подоланні хвороби, адже тут справді дарують нову якість життя із ясним зором!

Читайте також

У Вінницькому кардіоцентрі рятують пацієнтів за допомогою новітньої технології
Детальніше
У Вінниці виконали вже четверту успішну трансплантацію серця
Детальніше
У Вінниці осучаснили терапевтичне відділення лікарні №1
Детальніше
Переселенці оголосили збір для військових у Вінницькому шпиталі
Детальніше
Псоріаз, дерматит, акне: як стрес провокує загострення хронічних хвороб шкіри
Детальніше
У Калинівській лікарні запрацювало реабілітаційне відділення
Детальніше