Хто забезпечив вінницьких ув’язнених мобілками, інтернетом, спиртним і наркотиками

Хто забезпечив вінницьких ув’язнених мобілками, інтернетом, спиртним і наркотиками

11:55 21.12.2020
176

Вінницька обласна прокуратура провела перевірку у Вінницькій установі виконання покарань №1 з питань забезпечення режимних вимог та нагляду за особами, взятими під варту, в слідчому ізоляторі, та засудженими до довічного позбавлення волі, які відбувають покарання в секторі максимального рівня безпеки.

За результатами проведеної перевірки виявлено численні порушення Закону України “Про попереднє ув’язнення» та кримінально-виконавчого законодавства щодо незабезпечення режиму, нагляду та охорони, умов тримання і контролю за поведінкою ув’язнених та засуджених, внаслідок чого останні мають можливість отримувати та користуватись забороненими предметами (мобільні телефони, WI-FI-роутери), а також вживати заборонені речовини (спиртні напої, наркотичні засоби, інше). Висновки службових розслідувань за фактами їх вилучення носять формальний характер без встановлення та перекриття шляхів надходження, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Набули системного характеру порушення прав взятих під варту осіб щодо роздільного тримання різної категорії ув’язнених з метою забезпечення їхньої особистої безпеки, визначені ст. 8 Законом України “Про попереднє ув’язнення”. Упродовж поточного року обласною прокуратурою неодноразово зверталась увага керівництва установи на численні аналогічні порушення, однак дієвих заходів до їх недопущення в подальшій роботі так і не вжито.

Реагуючи на виявлені порушення обласною прокуратурою начальнику Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції внесено вказівку, у тому числі з вимогою про притягнення керівництва Вінницької установи виконання покарань №1 до дисциплінарної відповідальності, - додають у прокуратурі.

Нагадаємо, на Вінниччині зіткнулись Opel та пасажирський автобус: одна людина загинула.

Читайте також
Трьох жителів Барської громади судитимуть за незаконну порубку
Детальніше
Розслідуються не належні умови тримання засуджених в Ладижинській колонії
Детальніше
У Вінниці податківицю зловили на "хитрих" хабарях
Детальніше
За хабарництво судили колишніх співробітників вінницької кіберполіції
Детальніше
Справу вінничанки, яка займалася сутенерством, розгляне суд
Детальніше
Судитимуть вінничанина, який напідпитку спричинив ДТП з чотирма потерпілими
Детальніше