Хто лідирував на чемпіонаті Вінниці з вільної боротьби

11:42 16.02.2023

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Участь у змаганні взяли чотири команди, серед яких: Вінницька міська дитячо-юнацька спортивна школа №5, Вінницька територіальна організація всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос", дитячо-юнацька спортивна школа "Колос", смт Турбів.

Загальна кількість учасників становила 47 спортсменів, з них 34 - це вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5, які вибороли:

• Богдан-Михайло Петрук.

Бажаємо подальших перемог, адже бачимо як наша молодь прагне підійматись на найвищі сходинки п’єдесталу, - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Нагадаємо, 15 лютого у Вінниці вітали 30 спортсменів, які здобули перемоги на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях протягом січня-лютого цього року. Вони вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди, які додали до медального заліку Вінниччини.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу