Катались на "сапах", грали в ігри та готували юшку: як провели День батька у ТaтоHub.Вінниця

Катались на "сапах", грали в ігри та готували юшку: як провели День батька у ТaтоHub.Вінниця

10:59 20.06.2024

16 червня у Вінниці відбулося відзначення Дня батька - щорічного свята на честь татусів. Цей день став особливим для багатьох сімей, адже діти разом зі своїми татусями мали змогу провести час весело та з користю.

Відзначення було організовано ТaтоHub.Вінниця за підтримки партнерів комітету по фізичній культурі та спорту ВМР та МДЮСШ № 2.

Для учасників заходу підготували насичену програму: вони каталися на SUP-дошках, грали різноманітні ігри та навіть готували рибну юшку, - інформує Вінницька міська рада.

Ігри, спрямовані на зміцнення взаємодії між дітьми та їхніми батьками, проводили психологи проєкту ТатоHub.Вінниця - Анатолій Брунь та Олександр Корольов. Ці активності не лише розважали, а й сприяли гармонійному розвитку особистості дітей та покращенню сімейних стосунків.

Збагачена та регулярна взаємодія між татами та дітьми є запорукою щасливого дитинства. Вона сприяє гармонійному розвитку особистості та міцним сімейним стосункам. Такі заходи, як святкування Дня батька, допомагають зміцнювати ці важливі зв’язки, - поділився керівник ТaтоHub.Вінниця Дмитро Мира.

За словами організаторів, надалі планують проводити подібні заходи, спрямовані на підтримку родинних цінностей та активного батьківства. Вони переконані, що такі події допомагають створювати міцні та щасливі сім’ї, що є основою здорового суспільства.

Нагадаємо, особливі подарунки до Дня батька. Дітки вінницьких нацгвардійців напередодні свята виготовили подарунки для своїх татусів. Зі своїми рідними вже понад два роки вони бачаться рідко, тож творили із задоволенням і гарними думками. З чого виготовляли обереги дивіться далі.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
Рятувальники знайшли тіло вінничанина, який впав з канатної дороги в Дніпро
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше