Із Вінниці у міста, де ведуться бойові дії, передали майже 60 тонн допомоги

Із Вінниці у міста, де ведуться бойові дії, передали майже 60 тонн допомоги

12:29 19.04.2022

55-й день війни з початку повномасштабного вторгнення. За минулий тиждень Гуманітарний штаб відправив на запити громад майже 60 тонн допомоги: у міста, де ведуться бої, та для підтримки переселенців у Вінницькій області.

Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

А вчора волонтери хабу розвантажили автівку з продуктами зі словацького міста Кошице – це дві тонни консервів, батончиків та фруктових пюре, - говорить Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що у Вінниці живуть понад 24,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які офіційно зареєструвались. І кількість людей, які змушені покидати свої рідні міста і села, зростає.

Розумію, як важко адаптуватися до життя в новому і незнайомому місті. Ви можете розраховувати на підтримку наших служб і самих вінничан. Важливо, щоб містяни та нові жителі громади показали приклад взаємної поваги та толерантності. Складно усім – але у згуртованості наша сила, - наголошує Сергій Моргунов.

Крім того, очільник міста повідомив, що 15 підприємств вже здійснюють релокацію. Також місто допомагає ФОПам, які хочуть відновити свою роботу у Вінниці. Перші два – з Маріуполя – уже отримали дозвіл, щоб перереєструвати бізнес за адресою гуртожитку, який належить Вінницькій громаді.

Ці підприємці спеціалізуються на послугах з автоматизації обліку продажів, у сфері нерухомості та бухгалтерській справі. Нам потрібні нові робочі місця, щоб економіка працювала. Боронимо нашу землю на всіх фронтах. Разом – до перемоги! - наголошує Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 18 квітня Вінницька область отримала вже четвертий вантаж гуманітарної допомоги із Чеської Республіки. Основний гумвантаж з Ліберецького краю розрахований для потреб громадян, що постраждали від воєнних дій.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше