Із Вінниці передадуть 22 тонни цукру Дніпропетровській області

Із Вінниці передадуть 22 тонни цукру Дніпропетровській області

16:40 29.04.2022

Швейцарська конфедерація та їхній гуманітарний штаб надали Вінниці гуманітарну допомогу: цукор, борошно, олію, сухе молоко, консерви та кукурудзяну крупу. Продукти закуплені в Україні. 22 тонни цукру спрямовують в Дніпропетровську область.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Місто Вінниця, на прохання Обласної Військової адміністрації Дніпропетровської області, спрямовує 22 тонни цукру у Дніпро. У Вінниці, завдяки місцевим потужностям, пофасували цукор на кілограмові блоки й вже готові їх відправляти. Це допомога для внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться безпосередньо в Дніпрі та, ймовірно, для місцевих жителів, - повідомляє заступник міського голови Андрій Очеретний.

Із Вінниці передадуть 22 тонни цукру Дніпропетровській області

На першій зустрічі міського голови Сергія Моргунова з послом Швейцарії йшлось про те, що продукти будуть закуповуватись у вінницьких та українських виробників. Умови виконано. Таким чином, Швейцарська конфедерація допомогла й економічно. Люди мали роботу і відповідно сплачували податки. Також було вирішено, яким чином буде спрямовуватись та розподілятись допомога.

Третина допомоги, яка надійшла зі Швейцарії, залишається у Вінниці для внутрішньо переміщених осіб та вінничан з числа малозабезпечених верств населення. Третина направляється на громади Вінницької області за запитом керівників громад, які потребують допомогу для внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених верств населення. Ще третина – в області, які в зоні бойових дій або межують із ними, - наголошує Андрій Очеретний.

Нагадаємо, депутати Вінницької міської ради ухвалили рішення про передачу миколаївцям 420 тонн бутильованої артезіанської води для жителів Миколаєва.

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше