Історії болю, відваги, втрат: у холі Вінницької міськради відкрили фотовиставку

Історії болю, відваги, втрат: у холі Вінницької міськради відкрили фотовиставку

14:46 24.08.2023

Кожен кадр розповідає безмовну історію болю, відваги та втрат. Відчуваючи емоції через об'єктив камери, автор нагадує про жорстокість війни, яку розпочала рф. Експозиція нараховує 25 промовистих світлин, на яких закарбовано наслідки ракетного удару по місту Вінниця, торік 14 липня.

Виставку презентували за підтримки Вінницької міської ради та департаменту культури. ЇЇ можуть переглянути усі охочі у холі міської ради.

Четвер, 14 липня 2022, 10:28, став незабутнім для Вінниці, коли ракети влучили в Будинок офіцерів та Будинок побуту "Ювілейний", забравши життя дітей, жінок, чоловіків, - говорить автор світлин Костянтин Ревуцький.

Історії болю, відваги, втрат: у холі Вінницької міськради відкрили фотовиставку

В основу створення фотопроєкту лягли болючі емоції від пережитого маленької дівчинки Влади та ще кількох людей.

Ми сильні - таке гасло цієї виставки. Пам'ятатимемо загиблу маленьку Лізу та друга Вову Бороду, лікарів, вчительку, яка поспішала на роботу... Вони не хотіли б, щоб українці опускали руки, а впевнено наближали Перемогу з вірою у світле майбутнє, - додав Костянтин Ревуцький.

Відвідувач фотовиставки "Vinnytsia Strong" Яків Коломієць зазначив, що кожна фотографія розповідає свою історію, нагадуючи нам, про те, якою безжальною є війна.

Ці моменти стали невід'ємною частиною історії нашого міста та країни загалом. Автор фоторобіт, яскраво передавав через свої знімки біль та втрату, які відчували сім'ї загиблих та всі українці, - каже Яків Коломієць. - Важко дивитись на фото, де раніше ти бував, аплодував артистам, радів… Болюче дивитись на фото, де лампадки та іграшки…

Експонували проєкт "Vinnytsia Strong" і за межами України, зокрема у Чехії, Польщі, Німеччині. У холі Вінницької міської ради переглянути виставку можна буде до 4 вересня. Вхід вільний.

Нагадаємо, у Вінниці відкрили фотовиставку, героїні якої дружини захисників. Авторка виставки - місцева фотографиня Аліна Дика. Вона створила проєкт "Повертайся живим. Я на тебе чекаю", щоб підтримати та показати силу і красу дружин наших захисників.

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
На два роки засудили колишнього військового з Тульчина, який просив "очистити Україну від нацистів"
Детальніше
Могилів-подільські прикордонники затримали “ухилянта”, який заскочив у вантажний потяг
Детальніше
У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше