«Інститут розвитку міст» анонсує у Вінниці нові психологічні тренінги

«Інститут розвитку міст» анонсує у Вінниці нові психологічні тренінги

15:33 31.08.2022

Фахівці “Інституту розвитку міст” продовжують організовувати у Вінниці серію різноманітних тренінгів. Вони реалізуються в межах впровадження Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади.

У серпні курс відкрився тренінгом психологічного характеру, далі заплановані тренінги та воркшопи з англійської мови.

Вже наступного тижня відбудеться тренінг в рамках курсу “Турбота про себе - це…” про те, як допомогти собі у кризових життєвих ситуаціях. Учасники й учасниці заходу зможуть опанувати методи саморегуляції та керування стресом, дізнатись, як працюють захисні механізми психіки, а також попрактикувати техніки дихання.

З усім цим допоможе Аліна Хранітель — практична психологиня, психотерапевтка Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім.академіка Ющенка.

Тренінг відбудеться 8 вересня, з 10:00 до 12:30 у хабі “Місто змістів” (вул.Пушкіна, 11) - Участь - безкоштовна, однак кількість учасників обмежена. Місце проведення: хаб “Місто змістів” вул.Пушкіна, 11.

Реєструйтесь на тренінг

Охочим пройти тренінг необхідно зареєструватись за посиланням.

Ще один психологічний тренінг на тему “Відновлення цілісності свого "Я"" відбудеться 15 вересня з 14:00 до 16:00 у хабі “Місто змістів”.

Під час групового тренінгу буде можливість:

  • попрацювати над стабілізацією власного стану,
  • емоційним станом,
  • напрацювати нові цінності
  • розвиватись творчо.

Форма для реєстрації.

Цей захід проведе Вікторія Турчак — психологиня, консультантка в методі позитивної психотерапії, психотерапевтка, членкиня Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії, Української спілки психотерапевтів, сертифікована тренерка.

У результаті проведеного опитування серед нових мешканців/ок міста, наразі проводимо Курс "Турбота про себе - це...", сет тренінгів/майстер-класів, які допоможуть знайти життєву рівновагу, пізнати себе, зрозуміти можливості свого "Я", соціалізуватися у новій громаді, саморозвиватися, навчитися турбуватися про себе більше. Взагалі, задум усіх тренінгів - холістичний підхід до свого здоров'я: від емоційного, фізичного здоров'я до розвитку соціальних умінь, які допоможуть вийти на новий рівень усвідомлення своїх потреб і їх задоволення. Заплановані спілкування зі психологами, експертами зі здорового харчування, хореографія, йога, і навіть розмовні клуби з англійської та вишивка шоперів, - прокоментувала менеджерка проєктів “Інституту розвитку міст” та координаторка Програми “Інтеркультурні міста” у Вінниці Юлія Кашпрук.

Усі тренінги відбудуться за фінансової підтримки Урядів Швейцарії та Німеччини в рамках проєкту "Інтегрований розвиток міст в Україні II".

Додаткову інформацію можна отримати на сторінці “Інституту розвитку міст” у Фейсбук.

Нагадуємо, у Вінниці запрацював літній табір для дітей, які переїхали з гарячих точок. З ними проводять психологічні тренінги та заняття з арт-терапії. У Вінниці ж це вже шоста зміна табору. Перший такий ще на початку літа провели у Львові.

Читайте також

Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
Протягом двох тижнів у Вінниці можна безкоштовно обстежити шкіру на новоутворення
Детальніше
У Подільському регіональному центрі онкології триває "Тиждень здорової шкіри"
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше
Вінницька обласна лікарня ім. Пирогова отримала учасний УЗД-апарат
Детальніше