Гумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громадиГумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громади

Гумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громади

17:28 15.05.2024

Для найменших жителів Вінниці та гостей міста продовжують організовувати розваги в межах акції "Діти мають право на дитинство". 15 травня малеча побувала у зоопарку, де годувала тваринок з рук. В колі рідних й однолітків діти встигли побачити понад 140 тварин та десятки видів птахів. Вкотре ініціатором проведення дитячого відпочинку став Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб спільно із Вінницькою міською радою.

Зубри, верблюди, зебра, антилопи, олені, ведмеді бурі та гімалайські, мавпи, вовки - цих та багато інших тварин зустрічали сьогодні дітлахів. Цього разу в гості до мешканців зоопарку завітало понад 100 гостей, а саме: діти Захисників та Захисниць України, діти з-поміж внутрішньо переміщених осіб, хлопчики та дівчатка з багатодітних сімей, а також діти-сироти/напівсироти.

Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу продовжує підтримувати людей, яким необхідна підтримка. Зокрема, вже майже рік, як ми з колегами організовуємо цікаве дозвілля для маленьких вінничан. Цього разу вирішили запропонувати містянам разом з дітками відвідати Подільський зоопарк, - розповів депутат Вінницької міської ради та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Мира.

Гумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громади

За його словами, подібні заходи проводитимуть й надалі. Завдяки сприятливим погодним умовам заходи урізноманітнять, щоб підняти настрій дітям, які повинні бути щасливими навіть попри війну.

Я дуже хотів потрапити сюди, адже зміг знову побачити справжніх звірів. Коли ми прийшли в зоопарк, я поспішав до вольєра з вовками. Також ми побачили красивих птахів, але найбільше мене вразив ягуар! - поділився своїми враженнями дев'ятирічний Олександр.

Гумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громади

Як розповіла депутатка Вінницької міської ради та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Василюк, зоопарк став чудовою можливістю для дітей погуляти просто неба та психологічно розвантажитись.

Це свого роду терапевтичний захід для діток, які найбільше цього потребують. Попереду ще чимало різних та цікавих подій, які команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу планує організувати для юних містян. Попри війну, діти мають право на цікаве та змістовне дозвілля зі своїми однолітками та рідними. За анонсами нових заходів жителі громади можуть слідкувати на фейсбук-сторінці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, - підкреслила вона.

Гумштаб організував черговий похід до зоопарку для дітей Вінницької громади

Нагадаємо, після затяжних дощів, похмурої погоди та прохолодних днів у Вінниці знову засяяло сонечко. Тепленьке весняне проміння навіяло бажання вінничанам навідатися до Подільського зоопарку. Така погода сподобалась і мешканцям звіринцю, які залюбки ніжились на сонечку.

Читайте також

На Вінниччині провели турнір для юних рятувальників
Детальніше
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру
Детальніше
У Подільському зоопарку поповнення в родині фазанів
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
Черговий мобільний лазне-пральний комплекс передав на фронт Міжрегіональний Координаційний Гуманітарний Штаб
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше