Гравці “Ниви” (Вінниця) стали донорами крові

Гравці “Ниви” (Вінниця) стали донорами крові

10:30 11.05.2021

Гравці, тренери і представники адміністрації ФК “Нива” стали донорами у Вінницькому обласному центрі служби крові. Вони вирішили допомогти тим, кому це потрібно.

Також футболісти закликають усіх інших вінничан долучитись та допомогти комусь врятувати життя.

Кров здавала більшість футболістів, у кого не було проблем зі здоров’ям. Думаємо таку процедуру повторювати регулярно. Започатковану традицію продовжуватимемо. Адже обласний центр служби крові потребує допомоги донорів, – прокоментував спортивний директор “Ниви” Олексій Свіріда.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) зіграє проти вболівальників.

Читайте також

Спорт, пам'ять і громада у Джулинці відкриють стадіон і зіграють благодійний турнір
Спорт, пам'ять і громада: у Джулинці відкриють стадіон і зіграють благодійний турнір
Детальніше
Юні баскетболісти з кількох міст України змагалися у Вінниці — перемогли господарі
Юні баскетболісти з кількох міст України змагалися у Вінниці — перемогли господарі
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше
Призи, матчі і нові знайомства Немирівська громада проводить турнір з настільного тенісу
Призи, матчі і нові знайомства: Немирівська громада проводить турнір з настільного тенісу
Детальніше
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі
Детальніше
«Найкраща спортивна громада Вінниччини» хто виборов перемогу у дев'яти видах спорту
«Найкраща спортивна громада Вінниччини»: хто виборов перемогу у дев'яти видах спорту
Детальніше