Генератори передали для вінницького протезного заводу та військових

Генератори передали для вінницького протезного заводу та військових

13:35 11.12.2023

Чергова партія допомоги надійшла одразу двом адресатам. Військова частина, яка дислокується на Вінниччині та Вінницьке казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство отримали два потужних генератори від координаторів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Лілії Дишкант, Володимира Малініна та Володимира Чорновола.

За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, генератор для військових стане надійною страховкою у разі відключень світла, і наші службовці зможуть працювати за будь-яких умов.

Потужність генератора складає 300 кВт. Це важлива допомога для полку зв’язку, який виконує багато тактичних завдань. Підтримуємо наших військових на шляху до Перемоги. Оборона та безпека – одні з ключових пріоритетів Вінницької міської ради, – сказав Андрій Очеретний.

Офіцер військової частини, який приймав благодійну допомогу, розповів, що напередодні його керівники звернулися до міської влади Вінниці з відповідним запитом і одразу отримали позитивну відповідь.

Ми звернулися до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та Вінницького міського голови з запитом про допомогу і дуже задоволені, що на наше прохання так швидко відреагували. Такий генератор нашій частині необхідний для зв'язку з усіма регіонами, він забезпечить нам стабільну роботу в умовах блекауту. Потужності вистачить навіть з запасом, – всміхається військовий.

Як розповіла депутатка Вінницької міської ради та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Лілія Дишкант, від безперебійності зв’язку залежить не лише успіх проведення бойових завдань, а і збереження життів наших Захисників та Захисниць. Вона висловила надію, що потужний генератор допоможе військовим ефективно працювати за будь-яких умов.

У часи енергетичного дисбалансу та можливих блекаутів маємо подбати про безперебійну роботу тих, хто обороняє і тих, хто рятує життя. Безпека та оборона – ключові пріоритети Вінницької міської ради. Тому маємо бути стійкими до викликів, – додав координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Чорновол.

Ще один генератор з потужністю в 180 кВт передали вінницькому протезному заводу, щоб забезпечити безперебійну роботу підприємства в умовах енергокризи, розповідає координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Малінін.

Це підприємство не може собі дозволити залишитися без світла. Тут проходять реабілітацію та заново встають на ноги як наші військові, які отримали складні поранення, так і люди з інвалідністю. Генератор – це запорука стабільної роботи та продовження відновлення українців. Ми дуже раді, що можемо підтримати наших військових та медиків таким чином. Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу об’єднує зусилля задля того, щоб допомагати тим, хто цього потребує. Саме це ми будемо продовжувати й надалі – сказав Володимир Малінін.

Обидва генератори передали партнери з Мюнстера. 

Ми вдячні за важливу допомогу, адже війна вимагає оперативного реагування на виклики та надзвичайні ситуації. Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу переконана, що така технічна підтримка має велике значення для роботи громади, – додав Андрій Очеретний.

Головний інженер Вінницького державного протезно-ортопедичного підприємства Наталя Ватуля розповідає, що отримання такої благодійної допомоги має велике значення для всіх її колег та пацієнтів установи.

На підприємстві працює два виробничих цехи: протезно-ортопедичний та взуттєвий. Крім того, є стаціонар первинного та складного протезування, в якому перебувають поранені військові з ампутаціями та особи з інвалідністю, які потребують наших виробів. Це заклад, який вміщує 300 ліжко-місць. Саме в стаціонарі й налаштовується протез під особливості пацієнта – його ходу, активність. Це кропітка робота, яка займає багато часу. Ми прагнемо допомогти людям повернутися до нормального життя і функціонувати. Тому генератор дуже сильно нам допоможе безперебійно працювати. Ми просили у волонтерів, але, на жаль, не склалося. А як тільки звернулися до міської ради, то не минуло навіть доби, як нам запропонували допомогу. Звісно, ми дуже задоволені, – сказала Наталя Ватуля.

Нагадаємо, пікап та коптер для підтримки українських захисників передав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Техніку і автомобіль отримала 120-та бригада тероборони. Машину для військових відремонтували силами Муніципальної варти, а з дроном допомогло місто-побратим Кельце.

Embedded thumbnail for Генератори передали для вінницького протезного заводу та військових

Читайте також

Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги передали реанімобіль
Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги передали реанімобіль
Детальніше
Військові показали в роботі автівку, яку передала Вінниця
Військові показали в роботі автівку, яку передала Вінниця
Детальніше
“Знайди себе” - у Вінниці школярам допомагають обрати майбутню професію
“Знайди себе” - у Вінниці школярам допомагають обрати майбутню професію
Детальніше
Гуманітарний штаб продовжує організовувати цікаве дозвілля для дітей Вінниці
Гуманітарний штаб продовжує організовувати цікаве дозвілля для дітей Вінниці
Детальніше
Школярі Дашівської громади стали учасниками проєкту "Знайди себе"
Школярі Дашівської громади стали учасниками проєкту "Знайди себе"
Детальніше
Гримерки та постановка світла: закулісся Вінницького театру показали вихованцям театрального гуртка
Гримерки та постановка світла: закулісся Вінницького театру показали вихованцям театрального гуртка
Детальніше