Футбольний кубок «Прем’єр-Ниви» у Вінниці здобули гості

13:33 04.09.2023

Футбольний літній кубок «Прем’єр-Ниви» серед юнаків 2014 р.н. у Вінниці здобули гості.

Про це 4 вересня інформує Асоціація футзалу Вінницької області.

У Вінниці, на стадіоні спортивного комплексу "Нива", за підтримки міської Асоціації футболу розіграли літній Кубок «Прем’єр-Ниви». Змагалися юнаки 2014 р.н. На старт вийшли вісім футбольних команд, серед яких колектив Шаргорода і два — з Хмельницької області, — йдеться у повідомленні.

Організатором турніру виступив відомий тренер Артур Мед, а головним суддею — заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Андрій Дзядик.

Бронзові медалі здобула команда Хмельницького «Amor», яка переграла шаргородців - 4:1. А в фіналі команда Старокостянтинова (Хмельницька область) здолала команду ДЮСШ «Прем'єр-Нива» (Вінниця) - 2:0.

Нагородження проводили голова Вінницької міської Асоціації футболу Юрій Максименко і його заступники Олександр Крилов і Володимир Онофрійчук.

Призерам вручили медалі й грамоти. За результатами турніру оргкомітет і суддівська колегія також визначили найкращих нападника, півзахисника, захисника і воротаря. Вони отримали нагороди від міської Асоціації футболу.

Нагадаємо, вінницький «Енергетик» здобув бронзу на Всеукраїнському турнірі з футзалу «Open Cup Lviv». Про це інформує Асоціація футзалу Вінницької області.

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу