Футбольна команда “Нива” (Вінниця) здолала на виїзді “Оболонь-2”

13:11 05.04.2021

Лише два очки різниці були до цього туру між десятим і восьмим командами групи "А". Тому візит "Ниви", що вдало стартувала навесні, був шансом для оболонських резервістів перемогти і випередити конкурентів у таблиці

Щоправда, при цьому жодної допомоги з першої команди "Оболонь-2" не отримала. Водночас були втрати у гостей. Це граючий президент Загорулько, видалений у минулому турі. В атаку направили Браславського. В запасі лишилися досвідчені креативщики Зеленевич и Георгієв.

У першому таймі було багато боротьби, довгих передач, стиків. Вінничани, в складі було більше досвідчених футболістів, виглядали гостріше. Після перспективного дальнього удару Борячука рикошети могли довести справу до гола. Як й епізод, коли Білик намагався пробити метрів з десяти. На навіс Калітова Попов головою запустив м’яч трохи у бік від воріт, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Гру господарів намагалося вести тріо центральних напівзахисників Корнєв - Сичевський - Улянченко, але захист "Ниви" діяв чітко. Лише ближче до перерви непогано бив метрів із 20-и по діагоналі Скідан, проте м’яч просвистів над поперечиною. Нулі на табло стали справедливим підсумком першої половини матчу.

Голи пішли вже після перерви. Чудово спрацював правий фланг вінничан. Браславський поборовся за м’яча у глибині, Петрук сміло прорвався через правий край і навісив, а Максим Зеленевич вдарив головою в падінні. Він влучив точно в ціль – 0:1. Ось так спрацювала заміна від Циткіна – всього через дві хвилини!

Скромні спроби "Оболоні"-2 відігратися не привели до успіху. Якби Георгієв, який мав гольові нагоди, влучив хоча б раз у ціль, інтрига в матчі могла б зникнути могла б зникнути раніше.

А так все вирішилось у кінцівці – на 86-й хвилин. Після ауту з правого флангу на підборі спрацював Петрук і відпасував на край штрафного майданчику. Звідти Олександр Борячук в один дотик відправив м’яча у дальній кут – 0:2. Перший гол у чемпіонаті від досвідченого захисника, який повернувся в "Ниву" зимою.

Третя перемога нашої команди поспіль! 15 очок набирає винницька "Нива", яка максимально наближується до сьомої в таблиці "Буковини" – лише три очки різниці. "Оболонь-2" залишається із 10 очками – це вище всіх інших резервних складів.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) гратиме 27 березня з “Волинню-2” без глядачів.