Футболісти «Ниви» (Вінниця) переграли команду з Кременчука

11:59 16.10.2022

«Кремінь-2» (Кременчук), дебютант Другої ліги, великих завдань прогнозовано не вирішує, а чотири очки підопічні Юрія Чумака набрали на своєму полі. Три виїзди завершилися катастрофічно – 0:12. Тому вінницькі вболівальники справедливо сподівалися на перемогу. Але далася вона нелегко.

Про це 15 жовтня інформує пресслужба ФК “Нива”, посилаючись на звіт “Спортарени”.

Атакувала «Нива» великими силами. Проте відкривати рахунок на перших хвилинах мали гості. Та як П’ятибрат після стрімкої контратаки не влучив по порожнім воротам – запитання з серії “Що? Де? Коли?”

Вінничани розхитували оборону суперника методично. Самотужки намагалися прорватися до володінь Музички Шевчук, Жуков, Загорулько. В одних випадках їм не вистачало прицільного удару, в інших – передачі йшли в нікуди. Молодь «Кремінь-2» трималася на фоні досвідченої «Ниви».

Рахунок головою після розіграшу кутового удару відкрив граючий президент «Ниви» Загорулько. Він на 58-й хвилині реалізував один з багатьох командних моментів. 1:0!

«Кремінь-2» вчетверте поступився в гостях і знову не забив. Вінницька «Нива» реабілітувалася за поразку в минулому турі від «Ниви» бузівської (0:2).

Технічні дані

Нива (Вінниця) – Кремінь-2 (Кременчук) ‒ 1:0

Гол: Загорулько, 58

13:00. Вінниця. Центральний міський стадіон

Арбітр: Катерина Усова (Київська область)

«Нива» (стартовий склад):

• Попович, Петрук, Мороз, Борячук, Лотоцький, Шевчук, Кольцов, Швець, Орнат, Жуков, Загорулько.
  • Запасні: Гуменний, Поліщук, Астаф’єв, Бедрак, Гаврик, Костюк, Чухно, Білик, Страшкевич, Мулик, Панасюк.
  • Головний тренер: Олег Остапенко.

«Кремінь-2» (стартовий склад):

• Музичка, Товкач, Кальчук, Д.П.Сидоренко, Кур’яков, П’ятибрат, Жданович, Кучеренко, Ульянко, Покась, Молько.
  • Запасні: Оксененко, Пилипенко, Руднєв, Ковальов, Горобець, Стецюк, Гонтар.
  • Головний тренер: Юрій Чумак.

Нагадаємо, центральний поєдинок шостого туру, звісно, приймала Буча. Вінницька "Нива", старожил другої ліги, грала проти іншої "Ниви" – з Бузової, яка у дебютному сезоні серед професіоналів привернула до себе чималу увагу, здобувши п'ять перемог поспіль.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу