Футболісти «Хуст» і «Нива» (Вінниця) вдруге розійшлися миром

12:25 06.11.2022

Виїзна гра 5 листопада відкривала для нивівців друге коло чемпіонату України. П’яте місце проти четвертого, а між ними – п’ять очок. Для закарпатців, які напередодні витримали тяжке випробування лідером (і програли «Ниві» із Бузової 0:1), матч проти вінницької «Ниви» був надзвичайно важливим. Фактично, він дозволяв їм повернутися в боротьбу за першу трійку. Адже, крім очної зустрічі з вінничанами, треба було мати на увазі важке протистояння Чайки з бузівчанами та вже відіграний матч ще одного конкурента – «Реал Фарми».

Детальніше у звіті пресслужби команди.

«Нива» (Вінниця) виграли три останніх матчі в аутсайдерів із загальним рахунком 7:0. Зігрався оновлений склад, роззабивався граючий президент Артур Загорулько (4 голи та 1 асист у цій серії). Також відзначимо півзахисників Кольцова (2+1) і Швеця (1+2). Проте одна справа – куражитися в матчах з «Рубіконом» чи резервістами клубів Першої ліги, інша – приїхати на досить віддалений виїзд до прямого конкурента, очолюваного, до слова, своїм же екс-наставником, - читаємо у повідомленні.

Циткін на старті сезону досягнув стратегічно важливої нічиєї в Вінниці – 1:1. Уже тоді, зі стартового туру, на ФК «Хуст» звернули увагу й команда не стомлюється доводити, що є гідною компліментів.

Хустяни почали напрочуд яскраво, коли воротар Попович змушений був тягнути хороший прицільний удар Мердєєва. Проте при цьому на рівному, можна сказати, місці травмувався один із лідерів господарів – Петро Луців. Зі штрафного Станкович першим ударом зробив боляче стінці, проте повторним пробив влучно і сильно – і знову голкіпер виручав «Ниву».

Відповідь «Нива» (Вінниця) була теж досить гострою – здається, Петрук «махнув» м’ячем поряд із дальньою стійкою, гарно спіймавши на ногу відскок на правий край. Зате наприкінці першого тайму ФК «Хуст» забив. Перший розіграш кутового не призвів до удару, повторний вийшов набагато хитрішим. Мердєєв у дотик прокотив м’яча правою ногою в дальній кут після пасу низом від правого прапорця – 1:0. 356 хвилин не пропускав воротар Попович, але в цій ситуації мав мало шансів справитися з дійсно підступним і напрочуд влучним ударом.

Після перерви досвідчений Циткін пустив гру за тим темпоритмом, який був значно вигідніший команді, яка вела в рахунку. «Ниві» не вистачало гостроти та гольових моментів, а коли заробляли перспективні штрафні, то навіть «вінницький Роберто Карлос» Борячук нічого не міг вдіяти й пробивав повз ворота. НатомістьЛуців на 70-й хвилині після пасу Пилипа підступно пробивав низом метрів із 23-х, і тут Попович виручив вінничан від другого голу.

Кінцівка, здавалося, зберігає будь-які варіанти розвитку подій, адже у обох команд були максимально завантажені лави запасних. Так, у «Ниви» значно пожвавив гру Страшкевич, прицільний удар якого у красивому кидку парирував воротар господарів Белименко. У відповідь швидка комбінація, яку починав Боднарук, завершувалася ударом Фляшка із близької відстані – відразу кілька суперників метнулися під м’яч і заблокували небезпечну спробу.

І коли здавалося, що для вболівальників на пам’ять про цей матч залишиться лише один гол, гру взяв на себе президент «Ниви» Загорулько, пішов на суперників із фінтами й переступами та заробив кутовий. На подачу Костюка пішов навіть воротар Попович, але найбільше пощастило захисникові Морозу. Євгеній чітко замкнув навіс і відправив м’яча по досить незручній для Белименка траєкторії – 1:1.

Компенсований час другого тайму перевернув рахунок з ніг на голову. «Нива» з 18 очками наздогнала Чайку й розділяє з нею 3-4 місця, а ФК Хуст залишився шостим, хоча мав шанс бути п’ятим.

Технічні дані

• ФК «Хуст» – «Нива» (Вінниця) – 1:1
  • Хуст. Стадіон «Карпати». 14:00.
  • Арбітр – Микола Байдюк
  • Голи: Мердєєв, 45+1 ‒ Мороз, 90+3

«Хуст»

• Стартовий склад: Белименко, Мердєєв, Іванов, Тихненко, Павлич, Вагін, М.Пилип, В.Луців, П.Луців, Андріца, Станкович.
  • Запасні: Леванідов, Бучок, Фляшко, Романенко, Приходько, Стрілець, Нечосов, В.Мороз, Повхан, Лесунов, Боднарук, Колчин.
  • Головний тренер: Володимир Циткін.

«Нива»

• Стартовий склад: Попович, Петрук, Є.Мороз, Борячук, Лотоцький, Шевчук, Кольцов, Швець, Панасюк, Жуков, Загорулько.
  • Запасні: Гуменний, Астаф’єв, Гаврик, Костюк, Чухно, Білик, Страшкевич, Мулик.
  • Головний тренер: Олег Остапенко.

Нагадаємо, вінницька «Нива» розгромила на своєму полі київський «Рубікон». Четверта команда приймала дев’яту, і між старожилами Другої ліги встигла з’явитися прірва в вигляді 10 очок.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань