Футбол: вінницька "Нива" програла луцькій "Волині"

10:48 19.08.2021

Вінницька "Нива" програла луцькій "Волині", команді Першої ліги, на 1/32 фіналу другого попереднього етапу Кубка України з футболу. Рахунок – 5:3. Матч відбувся 18 серпня на стадіоні "Локомотив" у Вінниці.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

На 15-ій хвилині гри рахунок відкрив лучанин Назарій Богомаз – з пенальті. На 88-ій хвилині матчу вінничанин Максим Зеленевич забив м'яч у ворота суперників, зрівнявши рахунок. Втім у серії пенальті перемогла "Волинь" – 5:3.

Це 67 спільний матч для обох команд. Як повідомляють на Facebook-сторінці ФК "Волинь", з вінницькою "Нивою" раніше було зіграно загалом 66 матчів, а це 22 перемоги, 16 нічиїх та 28 поразок, а різниця – 69:81. Цього разу додалася ще одна перемога на виїзді.

Головним арбітром матчу був Сергій Задиран з Київської області, а його асистентами – Віктор Аврамчук (Київська область), Володимир Алавук (Київ). Резервним арбітром був Артем Гординський (Вінниця), а спостерігачем арбітражу – Микола Даневич з Києва.

Нагадаємо, "Нива" приймає першолігову "Волинь" в рамках "VBET Кубку України".

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024