Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" розпочався у Вінниці

Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" розпочався у Вінниці

17:19 09.08.2023

Молодь - рушійна сила розвитку нашої громади та всієї України. Це головна теза форуму "Молодь у післявоєнному відновленні України". Він розпочався сьогодні, 9 серпня. На захід завітав Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова обласної ради Вячеслав Соколовий та очільник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман.

Насамперед керівники міста та області привітали присутніх з прийдешнім Днем молоді, який в Україні другий рік поспіль святкують 12 серпня. Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що молоді люди завжди були рушієм змін. В Україні вони мали ключову роль під час Революції Гідності.

Наша молодь - це не тільки наше майбутнє, але й сьогодення. Саме вони відбудовуватимуть та відновлюватимуть нашу країну після війни. Дуже радий, що у нашій громаді так багато ініціативних молодих людей. Це і громадські діячі, і волонтери, і члени нашого депутатського корпусу. Переконаний, що молоде і старше, досвідченіше, покоління повинні працювати в синергії. Тільки так можна досягти вдалого результату, - зауважив очільник міста.

Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" розпочався у Вінниці

До вітального слова долучився і голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

У найбільш відповідальні для країни дні - на початку повномасштабного вторгнення - наша молодь завжди була попереду. І наразі дуже важлива ваша активність в громадах регіону. Зі свого боку, ми завжди будемо вашими партнерами і сприятимемо розвитку молодіжного середовища в області, - каже Вячеслав Соколовий.

Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" розпочався у Вінниці

Молодь мала унікальну нагоду поспілкуватися з очільниками міста та області у неформальній обстановці. До спілкування долучився також очільник Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Гройсман.

Цілеспрямовані, розумні, відкриті, патріотичні люди. Роль юних українців стане вирішальною у відбудові нашої країни. А поки що найголовніше - підтримувати наших воїнів, - зазначив Володимир Гройсман.

Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" розпочався у Вінниці

Лідери громади відповіли на питання молодих колег про важливість командної роботи та соціальних зв’язків, дали поради, на чому варто зосередитись на початку своєї політичної та громадської діяльності.

Сьогодні тут зібралось потужне ком’юніті. Сподобався формат неформального спілкування з першими особами міста та області. Декілька моїх знайомих спеціально приїхали до Вінниці, щоб мати можливість взяти участь в Форумі, - ділиться враженнями учасниця заходу Юлія Римша.

На заході були присутні представники Вінницької молодіжної ради, молоді волонтери, громадські діячі, підприємці та активісти. Серед присутніх - Єлизавета Бородіна. Їй 21 рік, вона працює на посаді начальниці відділу загальної та організаційної роботи у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Дівчина займається надзвичайно важливою в наш час роботою - надає допомогу родинам військовополонених, безвісти зниклих та загиблих воїнів.

Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" розпочався у Вінниці

Форум "Молодь у післявоєнному відновленні України" триватиме два дні. Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак, за цей час пройдуть тренінги з комунікації в громадському просторі, з проєктного менеджменту, з домедичної допомоги та інші. Також молоді люди позмагаються в інтелектуальній грі "БатлУМ".

У кінці форуму молодь представить свої ідеї щодо подальшого розвитку та відновлення України.

Нагадаємо, "Сім інструментів для запуску бізнесу" - такою була тема чергового освітнього тренінгу для молоді, що відбувся у Вінниці. Захід провели у креативному просторі "LEVEL 80" за ініціативи відділу молодіжної політики Вінницької міської ради та VinSmart Центру.

Читайте також

Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше
У Вінницько-Хутірському окрузі започаткував роботу простір для освіти та розвитку молоді
Детальніше
Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери
Детальніше
Бійцям, які тримають оборону на харківському та донецькому напрямках, передали з Вінниці допомогу
Детальніше
У Вінниці на чергових молодіжних дебатах визначили “кращий студентський уряд”
Детальніше