Дві вінничанки стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з сумо

11:04 25.04.2023

З 20 по 24 квітня у місті Кельце (Польща) тривав чемпіонат Європи з сумо серед молоді до 21 і 23 років (ІІ ранг). У змаганнях взяли участь троє спортсменів із Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5. Так Ірина Гребенчук та Вікторія Ружанська стали бронзовими призерками серед молоді до 23 років, Андрій Поліш посів п’яте місце.

• України.

Вінничан тренує Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший). Він каже, що надзвичайно пишається їхніми досягненнями на міжнародному рівні.

Ірина та Вікторія неодноразово займали призові місця на міжнародних аренах, не виключенням стали і ці змагання. - зазначає тренер-викладач Важа Шотайович. - Радіємо, що можемо представляти нашу школу та місто на міжнародних змаганнях.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив важливість представлення нашого міста та країни на міжнародних змаганнях. Він висловив вдячність та повагу спортсменам за їхні досягнення та внесок у розвиток спорту і наголосив на необхідності підтримки їхньої роботи.

Наші спортсмени - це приклад незламності та сили української нації, - каже Сергій Краєвський.

Нагадаємо, у місті Ліптовський Мікулаш (Словаччина) проходили міжнародні змагання "Татранський слалом" із веслувального слалому. У фіналі яких спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Олександр Федоренко та Богдан Поліщук здобули дві нагороди - "срібну" та "бронзову", відповідно.

Детальніше
Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
Детальніше
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників