Дрони, тепловізори та автівку відвезли на позиції до нацгвардійців вінницькі волонтери

Дрони, тепловізори та автівку відвезли на позиції до нацгвардійців вінницькі волонтери

10:23 16.04.2024

Автівку, скиди для «мавіків», самі дрони та тепловізори доставили військовим на позиції вінницькі волонтери разом із депутатом міської ради та координатором Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тарасом Присяжнюком. 

Таке обладнання – запит самих бійців 4 бригади оперативного призначення НГУ «Рубіж». Вони тримають ділянку на Східному напрямку фронту.

Від Вінницької громади передали військовим два Mavic 3T та два тепловізори. Також разом із волонтером Денисом Романовським забезпечили бійців автівкою, скидами для «мавіків» та десятком FPV-дронів.

Хлопці та дівчата з цієї бригади тримали позиції біля Гостомельського аеропорту на початку повномасштабного вторгнення. На війні бійців вже 10 років. Вони впевнено дають відсіч ворогу, нищать живу силу та техніку противника. Залишаємося з ними на зв’язку. Будемо оперативно реагувати на їхні запити і допомагати в міру наших можливостей і компетенцій, – розповідає депутат міської ради Тарас Присяжнюк.

Раніше вінницька громада в координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передавала нацгвардійцям бригади «Рубіж» автівку, яка зараз активно працює на передові.

Оборона, стійкість, турбота

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, Вінницька обласна прокуратура передала на потреби Збройних сил України черговий автомобіль, вилучений у ході досудового розслідування кримінального провадження. Про це інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Читайте також

Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
Черговий мобільний лазне-пральний комплекс передав на фронт Міжрегіональний Координаційний Гуманітарний Штаб
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінниці для дітей Захисників і ВПО влаштували екскурсію на «Вервольф» та в музей-садибу Пирогова
Детальніше
Школярі Вінниці детальніше дізнались про роботу ІТ-сфери
Детальніше