дорога Гонти Вінниця

Дорога як у казці. У Вінниці почали будувати другу чергу автошляху на Гонти

16:26 19.06.2020

У Вінниці продовжують реконструкцію дороги по вулиці Гонти. Це друга черга будівництва автошляху. Вона з’єднала Київську з Батозькою, таким чином прискорила шлях до залізничного вокзалу. Крім того, вона вже розвантажила спальні райони міста: вулиці Айвазовського та Станіславського від важковагової техніки.

вулиця Гонти хащі
Гори сміття, непрохідні хащі та єдина стежина, яка сполучала одразу кілька мікрорайонів Вінниці. Ще майже рік тому ця частина вулиці Гонти була схожа на міські джунглі.

Першу будівельну техніку, яка приїхала сюди, зустріли цигани, які проживали в чагарниках на смітниках 00:14 , - розповів начальник відділу технагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Ковальчук.

реконструкція вулиці Гонти

Сьогодні новою асвальтобетонкою, яку проклали з нуля, курсують і камази, і мопеди, і велосипеди.

Дорога повинна розгрузити вулиці Батозьку, Київську, Станіславського, ОТГ Десна. Тоє мешканцям буде зручніше добирати і на роботу і в центр міста, - пояснив начальник відділу технагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Ковальчук.

дорога Гонти Вінниця

Майже два кілометри новоспеченого шляху вже облюбували вінницькі водії. Днями на Гонти стартувала вже друга черга будівництва. Ремонтують частину, яка давно чекає на мозолясті робочі руки комунальників. З першого дня – тут працює бригада підрядників під пильним оком майстра Дмитра Романенка    

Протяжність дороги 966 метрів,  піднімаємо бардюр, стелимо бетон, ставимо бардюри. Буде фрезеровка, вирівнюючий шар і 5 см асфальтного покриття, - розповів майстер підрядної організації Дмитро Романенко.

Асфальт на цій ділянці дороги буде повністю новий: з одного її боку нарешті з’явиться тротуар, а другий -  віддадуть велосипедистам.

Будуть розмітки й освітлення, на цій першій половині ще будуть лівньовки, - поділився з нами Дмитро Романенко.

будівництво дороги на Гонти ВінницяКрім промислових підприємств, баз та складів вінничани дістаються цим автошляхом і до Вінницького муніципального притулку для тварин. А далі, як у казці, виїхавши на перехрестя Батозької: на право поїдеш до залвокзалу потрапиш, на ліво – в селище Десна. Закінчити роботи комунальники планують до кінця року.
 

Читайте також

Ремонтують дороги, не чекаючи весни
Ремонтують дороги, не чекаючи весни
Детальніше
У Вінниці пояснили навіщо ремонтують міські дороги взимку
У Вінниці пояснили навіщо ремонтують міські дороги взимку
Детальніше
На Вінниччині відновлюють дорогу до кордону з Молдовою
На Вінниччині відновлюють дорогу до кордону з Молдовою
Детальніше
Де вінничани переглядають кіно і якими жанрами цікавляться?
Де вінничани переглядають кіно і якими жанрами цікавляться
Детальніше
Кінохроніки Вінниці 1929 року
Кінохроніки Вінниці 1929 року
Детальніше
Кінохроніки Вінниці кінця 1920-х років
Кінохроніки Вінниці кінця 1920-х років
Детальніше