До вінницьких рятувальників на екскурсію завітали діти
Як не спровокувати пожежу та чому сірники й запальнички є небезпечними в дитячих руках. Про ці та інші правила безпеки розповіли надзвичайники учням початкової школи вінницького ліцею №21.
Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Вже традиційно, в рамках Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, рятувальники та педагоги зосереджують увагу учнівської молоді на різного роду безпекових заходах. Одним із таких є знайомство з бійцями ДСНС та Службою порятунку загалом, що проходить у форматі екскурсій в пожежно-рятувальні підрозділи вінницького гарнізону, - йдеться у повідомленні.
ДСНСники не лише розповіли дітям про небезпечний вогонь та невідомі предмети, а й також довели алгоритм дій на випадок виникнення надзвичайної події, коли поруч відсутні дорослі.
![До вінницьких рятувальників на екскурсію завітали діти](/sites/default/files/styles/compressor/1680x945/inline-images/do-vinnickikh-ryatuvalnikiv-na-ekskursiyu-zavitali-diti-2.png?itok=CCb2aj_H)
Зокрема, куди дзвонити, що говорити та як діяти. Рятувальники продемонстрували дітям не лише спецтехніку та спорядження, яке використовують під час ліквідації різноманітних подій, а й дозволили малечі посидіти в пожежному авто та приміряти бойовий одяг під пильним наглядом бійця ДСНС.
Як заохочення, на завершення екскурсії, рятувальники кожній дитині подарували комікси та наліпки з безпековою тематикою, які розробили в ДСНС України спільно із фондом ООН UNICEF.
Нагадаємо, щороку ДСНСники проводять навчання спільно з лісниками задля підвищення рівня пожежної безпеки на території лісових господарств та масивів Вінницької області. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.