До вінницьких рятувальників на екскурсію завітали діти

До вінницьких рятувальників на екскурсію завітали діти

09:38 16.04.2024

Як не спровокувати пожежу та чому сірники й запальнички є небезпечними в дитячих руках. Про ці та інші правила безпеки розповіли надзвичайники учням початкової школи вінницького ліцею №21. 

Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Вже традиційно, в рамках Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, рятувальники та педагоги зосереджують увагу учнівської молоді на різного роду безпекових заходах. Одним із таких є знайомство з бійцями ДСНС та Службою порятунку загалом, що проходить у форматі екскурсій в пожежно-рятувальні підрозділи вінницького гарнізону, - йдеться у повідомленні.

ДСНСники не лише розповіли дітям про небезпечний вогонь та невідомі предмети, а й також довели алгоритм дій на випадок виникнення надзвичайної події, коли поруч відсутні дорослі. 

До вінницьких рятувальників на екскурсію завітали діти

Зокрема, куди дзвонити, що говорити та як діяти. Рятувальники продемонстрували дітям не лише спецтехніку та спорядження, яке використовують під час ліквідації різноманітних подій, а й дозволили малечі посидіти в пожежному авто та приміряти бойовий одяг під пильним наглядом бійця ДСНС. 

Як заохочення, на завершення екскурсії, рятувальники кожній дитині подарували комікси та наліпки з безпековою тематикою, які розробили в ДСНС України спільно із фондом ООН UNICEF.

Нагадаємо, щороку ДСНСники проводять навчання спільно з лісниками задля підвищення рівня пожежної безпеки на території лісових господарств та масивів Вінницької області. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

Інструктори з Хорватії навчали вінницьких саперів розміновувати поля за допомогою спецмашин
Детальніше
У Вінниці на вулиці Зодчих сталася пожежа в офісному приміщенні
Детальніше
На Вінниччині сталося чотири пожежі в екосистемах
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
На Літинщині сталася масштабна пожежа - згоріло приміщення з вантажівкою та холодильниками
Детальніше