До Вінниці прибув «Трам 2000»: 17 трамвай, який наше місто отримало від партнерів зі Швейцарії

До Вінниці прибув «Tram2000»: сімнадцятий трамвай від партнерів зі Швейцарії

13:35 21.07.2023

У рамках другого етапу проєкту «Цюрихські трамваї» вчора, 20 липня, до Вінниці з Цюриха прибув 17-й трамвайний вагон «Tram2000». Найближчим часом до нашого міста доставлять ще 3 таких вагони. Загалом Вінниця, у рамках цього етапу, має отримати до 35 трамваїв «Tram2000».

Незабаром фахівці Вінницької транспортної компанії розпочнуть роботи з його адаптації до українського законодавства, а це:

  • встановлення передніх та задніх поворотів,
  • стоп-сигналів,
  • дзеркал заднього виду, в тому числі лівого,
  • встановлення інформаційної системи,
  • обладнання систем оплати проїзду.

Варто зазначити, що трамваї «Tram2000» відрізняються від уже звичних для вінничан «Mirage» та «Karpfen» певними технічними характеристиками, а також більш комфортними умовами для пасажирів, перш за все – м’якими сидіннями.

У департаменті транспорту та міської мобільності зазначають, що фахівці Вінницької транспортної компанії, під час підготовки до випуску на маршрути, індивідуально підходять до кожного вагону.

Перед випуском на лінії трамваї мають пройти ряд як технічних, так і юридичних процедур. Варто також зазначити, що ці вагони приїжджають до нас у хорошому технічному стані. Ще нещодавно вони перевозили пасажирів у Цюриху, – зазначає заступник директора департаменту транспорту та міської мобільності Сергій Бузниковатий.

Нагадаємо, що наразі уже 12 трамвайних вагонів «Tram2000» здійснюють пасажироперевезення на маршрутах міста.

Співпраця Вінниці зі Швейцарською Конфедерацією

Співпраця Вінниці зі Швейцарською Конфедерацією триває ще з 2006 року. Під час першого етапу проєкту «Цюрихські трамваї» (2006-2011 роки) Вінниця отримала 116 трамвайних вагонів, а у рамках другого етапу наша громада має отримати до 35 трамваїв «Tram2000».

Нагадаємо, на маршрути міста вийшло 12 трамвайних вагонів "Tram2000", які Вінниця отримала від Швейцарської конфедерації у рамках другого етапу проєкту "Цюрихські трамваї". Церемонію запуску трамваїв відвідав міський голова Сергій Моргунов, а також новопризначений посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдові Фелікс Бауманн.

Embedded thumbnail for До Вінниці прибув «Tram2000»: сімнадцятий трамвай від партнерів зі Швейцарії

Читайте також

10 тонн допомоги з Франції як місто-побратим Нансі рятує вінницькі лікарні
10 тонн допомоги з Франції: як місто-побратим Нансі рятує вінницькі лікарні
Детальніше
У Вінниці патрульні та нацгвардійці врятували жінку, яка намагалася стрибнути з Київського мосту
У Вінниці патрульні та нацгвардійці врятували жінку, яка намагалася стрибнути з Київського мосту
Детальніше
Вінничани вже тиждень тестують інноваційні вагони що змінилося у поїздах Укрзалізниці
Вінничани вже тиждень тестують інноваційні вагони: що змінилося у поїздах Укрзалізниці
Детальніше
«Не думав, що мені прийдеться так» сповідь вінничан, яких годує соціальний патруль
Гаряча їжа та підтримка: як у Вінниці рятують людей, які опинилися на межі виживання
Детальніше
17 років вірності депо та рік на передовій незламний вінницький водій повернувся до роботи після реабілітації
17 років вірності депо та рік на передовій: незламний вінницький водій повернувся до роботи після реабілітації
Детальніше
Як громада Вінниці допомагає родинам загиблих військових
Як громада Вінниці допомагає родинам загиблих військових
Детальніше