До Вінниці прибула гуманітарна допомога з Північної Македонії

До Вінниці прибула гуманітарна допомога з Північної Македонії

22:28 20.04.2022

Акцію під назвою "Вініца для Вінниці" провели у місті Вініца в Північній Македонії, яке є партнером нашої громади. Її організували для того, щоб зібрати гуманітарну допомогу для українців. У вантажі передали продукти харчування та засоби гігієни.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник громади розповів, що Вінниця співпрацює з македонським містом із співзвучною назвою з 2013 року.

У цьому містечку лише десять тисяч мешканців. Але люди об’єднались і відправили вщент заповнену вантажівку з допомогою. Координував роботу місцевий активіст Ніколов Благой за сприяння Посольства України в Північній Македонії. Дякуємо нашому місту-партнеру. Маємо спільне не тільки у топонімах, а передовсім у наших цінностях. З Україною сьогодні уся Європа і світ, - каже Сергій Моргунов.

До Вінниці прибула гуманітарна допомога з Північної Македонії

Нагадаємо, 18 квітня до Гуманітарного штабу надійшов третій гуманітарний вантаж із продуктами харчування. Загалом вінничанин Валерій Боднарчук передав вже майже 15 тонн продовольства.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Альма, Лара, Оскар і Грей вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Альма, Лара, Оскар і Грей: вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше