До Дня Захисту дітей у вінницьких старостинських округах провели низку заходів

До Дня Захисту дітей у вінницьких старостинських округах провели низку заходів

17:19 03.06.2024

До Міжнародного дня захисту дітей на території старостинських округів Вінницької громади для молодого покоління організували чимало активностей. 

Діти зі Стадницького, Деснянського та Вінницько-Хутірського округів мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях, культурних заходах, сходити в цирк, пострибати на батуті та подивитися мультики.

В нашому окрузі активності до Дня захисту дітей проходили два дні. Першого червня низку заходів організували для дітей зі Стадниці, Великих Крушлинців та Малих Крушлинців. Наприклад, в Стадниці свято пройшло в ігровій формі, заходи організували та провели на базі місцевої бібліотеки. З виступами творчих колективів пройшло свято й у Великих Крушлинцях. А в Малих Крушлинцях з поміж іншого діти дивились мультфільм, а також отримали різні призи. Зокрема, майбутнім першокласникам депутат міськради Віктор Мацера подарував рюкзаки. 2 червня концертна програма відбулась для діток з Гавришівки. Тут самі діти брали участь у концертній програмі, співали та танцювали, – розповідає староста Стадницького старостинського округу Юлія Давидюк.

За її словами, сьогодні, незважаючи ні на що, дітям потрібна частка уваги та свята. Загалом заходи до Дня дітей уже стали доброю традицією в усіх старостинських округах Вінницької міської територіальної громади.

До Дня Захисту дітей у вінницьких старостинських округах провели низку заходів

В Деснянському старостинському окрузі різноманітні заходи для молодого покоління відбулися також 2 червня.

Як розповідає староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач, для дітей організували майстеркласи, а також змагання з футболу, волейболу, бадмінтону. Крім того, діти мали нагоду позмагатися у силі та вправності у різних естафетах та просто пострибати на батуті. До проведення заходів долучились працівники старостату, бібліотечної системи та інші.

Переможці та найактивніші учасники заходів отримали подарунки. Це і підставки для мобільного телефону, коврики для мишки, маркери тощо. Всього у святі взяли участь понад сотню дітей. Усі залишились задоволені. Загалом хочеться, щоб наші діти мали більше радісних моментів, а їхнє дитинство було щасливе та мирне, – зазначає Галина Обливач.

А от у Вінницько-Хутірському окрузі активності до Дня Захисту дітей тривали кілька днів. Так, вранці 1 червня на території стадіону «Вінницькі Хутори» під егідою Вінницької обласної асоціації футболу пройшов дитячий турнір з цього виду спорту. А ввечері того ж дня на території Вінницьких Хуторів відбулась циркова вистава. В понеділок, 3 червня, переглянути циркову виставу можна буде на шкільному стадіоні у Писарівці.

Нагадаємо, безліч яскравих емоцій, сміх та незабутні враження. 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей на стадіоні Вінницького центрального парку імені Леонтовича для дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України провели фізкультурно-спортивний захід.

Читайте також

Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше