Для Захисників, Захисниць та їх родин у Вінниці проводять активне дозвілля

Для Захисників, Захисниць та їх родин у Вінниці проводять активне дозвілля

20:19 30.01.2024

Захисники та Захисниці відвідали Вінницьку обласну філармонію ім. Леонтовича. Вечір був присвячений творчості Джузеппе Верді. Симфонічний оркестр філармонії виконував відомі арії італійського композитора.

Про це 30 січня інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Для любителів чорного гумору колектив Вінницького музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського презентував комедію «Ціаністий калій з молоком чи без?». Провокаційна вистава про сімейні стосунки сподобалася глядачам і залишила гарні враження, - йдеться у повідомленні.

Дозвілля для дітей Захисників теж було насиченим. Вони відвідали найкраще місце для активного зимового відпочинку - тюбінг-парк «Vinny Land», що у селі Шкуринці. Дітлахи були в захваті від катання на засніжених гірках.

Для Захисників, Захисниць та їх родин у Вінниці проводять активне дозвілля

Для найменших підопічних Вінницький академічний обласний театр ляльок влаштував незабутні вихідні. Малюки дивилися вистави «Попелюшка» та «Як лисичка пташкою була». Маленькі глядачі співпереживали головним героям казкового дійства і оплесками підбадьорювали акторів.

Нагадаємо, активно провести час та вперше стати на ковзани 20 грудня мали змогу близько сотні маленьких вінничан. Похід на ковзанку до «Льодової арени» влаштували для малечі із сімей Захисників та Захисниць, вимушених переселенців, багатодітних родин та тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Читайте також

Вінниця для ветеранів покрокова інструкція, як отримати допомогу та повернутися до цивільного життя
Вінниця для ветеранів: покрокова інструкція, як отримати допомогу та повернутися до цивільного життя
Детальніше
Вінничан закликають прийти, щоб згадати легендарного командира Давида Ковальова
Вінничан закликають прийти, щоб згадати відважного командира роти
Детальніше
«Дракон» став ангелом Вінниччина у жалобі за відважним штурмовиком
«Дракон» став ангелом: Вінниччина у жалобі за хоробрим воїном-штурмовиком
Детальніше
Театр, дрони та жива музика у Вінниці анонсували масштабний «Пироговський пікнік»
Театр, дрони та жива музика: у Вінниці анонсували масштабний «Пироговський пікнік»
Детальніше
“На щиті” повертається молодий Герой Бершадщина втратила молодого захисника
“На щиті” повертається молодий Герой: Бершадщина втратила захисника
Детальніше
Десятки жертв та роки мовчанняу Вінниці судитимуть власника реабілітаційного центру для дітей
Десятки жертв та роки мовчання: у Вінниці судитимуть власника реабілітаційного центру для дітей
Детальніше