Для юних клієнтів Вінницького центру реабілітації влаштували майстерклас - виготовляли флікери

Для юних клієнтів Вінницького центру реабілітації влаштували майстерклас - виготовляли флікери

12:48 13.06.2024

12 червня у Вінницькому центрі реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк пройшов майстерклас з виготовлення флікерів – світловідбивальних елементів. Діти та молодь з інвалідністю зможуть почепити його на одяг, рюкзак або крісло колісне, щоб бути видимим у темноті. 

Майстерклас відбувся у співпраці з бібліотекою-філією №8.

У нас є договір про співпрацю з бібліотекою-філією №8. Вони запрошують клієнтів центру реабілітації “Гармонія” на заходи до себе, а також щомісяця приходять до нас, щоб провести цікаві літературні події або майстеркласи. Така соціально-культурна активність потрібна нашим клієнтам для всебічного розвитку, – зазначила соціальна педагогиня закладу Оксана Крижанівська.

Майстерклас з виготовлення флікерів провели працівники бібліотеки-філії №8: Тетяна Мартинюк та Олена Бурдейна.

З центром реабілітації “Гармонія” ми працюємо з січня 2024 року. За цей час встигли організувати поетичний вечір клієнтки закладу, молодої поетеси Марії Остапенко, також провели літературний захід з поезією Юрія Прокопенка, влаштували захід до Всесвітнього дня чаю. А сьогодні вирішили усі разом зробити флікери, адже люди мають залишатися в безпеці й бути видимими у темний час доби, коли діють відключення світла, – розповіла Тетяна Мартинюк.

Флікери виготовили у вигляді брелока з фетру. Світловідбивальний елемент зробили у вигляді тваринки: кота або собачки на вибір.

Для світловідбивача я обрала собачку. Вдома у мене живуть три собаки, це мої найкращі друзі. Флікер потрібен для безпечного пересування у темряві, він допоможе бути видною для водіїв у темну пору, – говорить 17-річна Софія Андрієвська.

Загалом у майстеркласі взяли участь майже 10 клієнтів центру реабілітації.

Нагадаємо, сучасні тренажери, завдяки яким діти з інвалідністю мають можливість пересісти із візка у вертикальне положення. Реабілітація за допомогою масажу, вправ та навіть звуків.

Читайте також

Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Майстер-класи з рогозоплетіння: у Вінниці розпочався етновікенд "Заплетемо рогозу"
Детальніше
У Вінниці провели дводенний молодіжний тренінг «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
Надсучасний реабілітаційний центр відкрили у Вінниці
Детальніше
Ловили рибу та варили юшку: військовим на реабілітації організували відпочинок біля озера
Детальніше
Вінницький центр реабілітації «Гармонія» відзначив річницю з дня заснування
Детальніше