Для молоді Вінниці організували зустріч з психологом та арттерапевтичний майстер-клас

Для молоді Вінниці організували зустріч з психологом та арттерапевтичний майстер-клас

17:07 21.10.2024

21 жовтня відділ молодіжної політики Вінницької міськради та Вінницька молодіжна рада організувала захід для студентів та учнів міста на території музею ім. М. Коцюбинського. 

Молодь зустрілася з психологинею Іриною Доценко, з якою обговорили шляхи протидії емоційному вигоранню. А після долучилися до майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки – арттерапевтичного заняття для морального розвантаження.

У часи повномасштабної війни потрібно особливо дбати про своє ментальне здоров’я. Ми живемо в період стресу та постійної напруги, тож не дивно, що навіть молодь зіштовхується з емоційним вигоранням. Тому ми вирішили організувати такий захід, щоб допомогти молодим людям розібратися в собі та стати на шлях усвідомлення своїх потреб і самореалізації, – пояснила заступниця начальника відділу молодіжної політики ВМР Олена Войтович.

З молоддю зустрілася психологиня, медіаторка, викладачка, супервізорка проєкту «Сімейна медіація в період війни» Ірина Доценко. Разом з нею учасники зустрічі обговорили японську концепцію пошуку цінності життя, під час якої намагалися знайти баланс між професією, місією, пристрастю та покликанням. Учні та студенти ділилися своїми переживаннями, а психологиня давала їм зворотний зв'язок.

Я завжди кажу, що емоції – це діти потреб. І якщо ми навчимося визначати свої потреби, то будемо краще розуміти себе і свої почуття. А емоційне вигорання, навпаки, може блокувати нас на шляху до досягнення цілей, – говорить Ірина Доценко.

Після зустрічі з психологом на молодь чекав майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки від Анни Полозун.

Сьогодні ми робимо не зовсім класичні, але не менш цікаві ляльки-мотанки. Вироби досить прості, тож кожен зможе їх повторити. Робимо мотанки у техніці апсайклінг із залишків тканин. Такий майстер-клас допоможе учасників відволіктися, зосередитися на цікавій справі та відкинути все те, що їх бентежить, – вважає Анна Полозун.

До заходу долучився студент Донецького національного університету ім. В. Стуса Владислав Літвінов.

Я давно хотів побувати в музеї Коцюбинського, а тут ще й такий цікавий захід. Сьогодні мені сподобалась практика сканера від психолога. Я по-іншому подивився на сприйняття своїх емоцій, – ділиться Владислав.

Нагадаємо, тренінги для дівчат та жінок, які хочуть усвідомити свою ідентичність. Відкрити у собі дитину, матір, дружину, реалізуватись, як особистість та професіонал. 

Читайте також

Після реставрації до вінницького музею повернулись унікальні хустки та спідниці
Після реставрації до вінницького музею повернулись унікальні хустки та спідниці
Детальніше
Молоді вінничани виготовили близько 500 окопних свічок для військових
Молоді вінничани виготовили близько 500 окопних свічок для військових
Детальніше
16-річному вінничанину, який напав на однолітка у ТРЦ, повідомили про підозру
У Вінниці повідомили про підозру 16-річному підлітку, який напав на однолітка у ТРЦ
Детальніше
На Вінниччині відбувся ретрит для поранених воїнів і родин зниклих безвісти
На Вінниччині відбувся ретрит для поранених воїнів і родин зниклих безвісти
Детальніше
Вінницьку молодь вчитимуть, як знаходити ресурси для важливих ініціатив
Вінницьку молодь вчитимуть, як знаходити ресурси для важливих ініціатив
Детальніше
У Вінниці нагородили учасників пленер-акції візуальної творчості «Прилетіла ластівонька»
У Вінниці нагородили учасників пленер-акції візуальної творчості «Прилетіла ластівонька»
Детальніше