Для лікарень та закладів соцсфери Вінниці розпочали опалювальний сезон

Для лікарень та закладів соцсфери Вінниці розпочали опалювальний сезон

18:41 13.10.2022

Сьогодні, 13 жовтня, виконавчий комітет Вінницької міської ради, з метою забезпечення відповідного температурного режиму, вирішив розпочати опалювальний період для бюджетних установ та організацій Вінницької міської територіальної громади. 

Це рішення прийнято для комфорту пацієнтів медичних закладів, дітей.

Відсьогодні, згідно з письмовими заявками керівництва, розпочнеться надання послуг з постачання теплової енергії у заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та інші заклади культурного призначення Вінницької міської територіальної громади.

Нагадаємо, в Україні знизять мінімально допустимий температурний показник у квартирах. Про це повідомив Прем'єр-міністр України.

Читайте також

Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Детальніше
«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше