Для лікарень та закладів соцсфери Вінниці розпочали опалювальний сезон

Для лікарень та закладів соцсфери Вінниці розпочали опалювальний сезон

18:41 13.10.2022

Сьогодні, 13 жовтня, виконавчий комітет Вінницької міської ради, з метою забезпечення відповідного температурного режиму, вирішив розпочати опалювальний період для бюджетних установ та організацій Вінницької міської територіальної громади. 

Це рішення прийнято для комфорту пацієнтів медичних закладів, дітей.

Відсьогодні, згідно з письмовими заявками керівництва, розпочнеться надання послуг з постачання теплової енергії у заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та інші заклади культурного призначення Вінницької міської територіальної громади.

Нагадаємо, в Україні знизять мінімально допустимий температурний показник у квартирах. Про це повідомив Прем'єр-міністр України.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше