Для діток вінницьких волонтерів провели майстер-клас з приготування печива
Смачний майстер-клас з приготування печива влаштувала для дітей волонтерів та волонтерок Фонду громади "Подільська громада" команда ресторану сучасної грузинської кухні на Замості.
Про це 25 січня інформують на сторінці фонду у фейсбук.
Маленьких і юних ґенацвале спершу запросили до зали, потім одягнули на них фартушки, дали у руки всі необхідні продукти та приладдя, щоб відчути себе шефом, - йдеться у повідомленні.
![Для діток вінницьких волонтерів провели майстер-клас з приготування печива](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/dlya-ditok-vinnickikh-volonteriv-proveli-mayster-klas-z-prigotuvannya-pechiva-3.jpg?itok=NZFO0f2j)
Діти працювали з тістом, створювали власні вироби за допомогою формочок, а випечені - прикрашали та розмальовували. Дочекавшись готовності печива, юні шефи смакували ним разом зі смачнющим какао.
Дякуємо департаменту маркетингу міста та туризму за організацію смачного дозвілля, а команді закладу - за домашню атмосферу і можливість цікаво провести час із дітьми, - зазначають у Фонді громади "Подільська громада".
![Для діток вінницьких волонтерів провели майстер-клас з приготування печива](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1600/inline-images/dlya-ditok-vinnickikh-volonteriv-proveli-mayster-klas-z-prigotuvannya-pechiva-4.jpg?itok=mchzIv7F)
Нагадаємо, протягом трьох днів клієнти Вінницького центру реабілітації "Гармонія" готували бокси для Захисників і Захисниць, що перебувають у зоні бойових дій. До пакунка увійшли власноруч зроблені печива трьох видів, листівки, чай та інші символічні подарунки.