Для дітей переселенців з Луганщини у Вінниці влаштували святкові заходи

Для дітей переселенців з Луганщини у Вінниці влаштували святкові заходи

17:20 02.06.2024

До Міжнародного дня захисту дітей для дітей переселенців міста Рубіжного влаштували святкові заходи, які проходили на базі гуманітарного хабу «Луганщина моя» у місті Вінниця.

Про це 2 червня інформує Рубіжанська міська військова адміністрація.

Спочатку дітлахів запросили на майстер-клас з виготовлення брошки з фетру «Квітка». Творили свою прикрасу 14 дітей віком від 5 до 12 років. Квіти вийшли гарними, різноманітними та унікальними, як самі діти, - йдеться у повідомленні.

Вперше організували та провели конкурс дитячого живопису «Чарівні фарби». Кожен учасник мав змогу відчути себе справжнім художником, намалювавши пейзаж. В конкурсі взяло участь 12 дітей. Вони старанно малювали картини, уважно слідкуючи за художником. Для конкурсу було створено журі. Оцінювалася акуратність виконання роботи, відповідність заявленій темі пейзажу, правильність розташування предметів на аркуші та технічність виконання. 

Для дітей переселенців з Луганщини у Вінниці влаштували святкові заходи

Хоча кожна робота була гарна та унікальна, але конкурс — є конкурс. За оцінками журі переможцями визнали шість учасників, які отримали пам’ятні статуетки та цінні подарунки.

Нагадаємо, у перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Поліцейські та благодійники організували захід аби хоча б на декілька годин повернути дітям радість, посмішки та відчуття безпеки.

Читайте також

Сто щасливих усмішок для родин захисників та переселенців у Вінниці влаштували особливий кінопоказ
Сто щасливих усмішок: для родин захисників і переселенців у Вінниці влаштували кінопоказ
Детальніше
На Вінниччині завершують облаштування унікального центру для маломобільних переселенців
На Вінниччині завершують облаштування унікального центру для маломобільних переселенців
Детальніше
Місто стає зеленішим 50 вінничан створили нову алею власними руками
Місто стає зеленішим: 50 вінничан створили нову алею власними руками
Детальніше
Магія лози вінничан запрошують опанувати одне з найдавніших ремесел людства
Магія лози: вінничан запрошують опанувати одне з найдавніших ремесел людства
Детальніше
У Вінниці рятувальники вивели з охопленого димом під'їзду немовля та врятували літню жінку
У Вінниці з охопленого димом під'їзду винесли немовля й вивели літню жінку
Детальніше
Від Дніпра до Києва понад 160 юних акторів підкорили професійну сцену у Вінниці
Від Дніпра до Києва: понад 160 юних акторів підкорили професійну сцену у Вінниці
Детальніше