Для біженців, яких приймають у Вінниці, потрібні ковдри, матраци та речі

Для біженців, яких приймають у Вінниці, потрібні ковдри, матраци та речі

15:19 07.03.2022

У Вінниці продовжують цілодобово приймати та розміщувати евакуйованих з міст України, де ведуться бойові дії. Щодня до Вінниці прибуває дуже багато людей.

Аби всім надати прихисток, у закладах освіти міста розгортають додаткові місця для тимчасового перебування біженців. Вчора додатково ще сто місць облаштували в школі №34. Станом на вечір, 6 березня, у школах та гуртожитках ПТНЗ Вінниці прийняли 1916 біженців, з них 470 дітей. На ранок залишилося 757 людей, серед них 176 дітей. Людей харчують та пропонують теплі речі і ночівлю.

Біженців ми приймаємо цілодобово. Одні - залишаються у Вінниці, а інші - лише зупиняються на ночівлю. Люди зморені та змучені. Останніми днями найбільше людей приїжджають з Харкова, Ірпеня, Києва, Дніпра та Луганської області. Ми нікому не відмовляємо. Вчора розгорнули додаткові місця в школі №34, що на вулиці Миколи Ващука, 12. Є потреба у ковдрах, подушках, карематах та теплих речах. Крім того, додаткові місця для розміщення біженців уже облаштовують і в школі №9, що на улиці Брацлавській, 92. Дуже потрібні ковдри, подушки, матраци, теплі речі та продукти. Вінничани можуть приносити їх до цих навчальних закладів. Дякую нашим людям за підтримку, - говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, на базі Вінницького міського центру соціальних служб продовжують цілодобово надавати психологічну допомогу вінничанам та переселенцям. Щодоби на "гарячу лінію" надходять сотні дзвінків.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше